Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Mourinho atsakas J. Kloppui: "Ką turėjo daryti "Man Utd" – žaisti jo komandai palankų futbolą?"


Sekmadienį "Manchester United" ir "Liverpool" akistatą ir apžvalgininko kėdės stebėjęs Jose Mourinho užstojo savo buvusią komandą.

Lygiosiomis pasibaigusi dviejų Anglijos grandų dvikova nepatiko Jurgenui Kloppui, kuris po rungtynių pareiškė, kad "Man Utd" nebuvo nusiteikusi žaisti atakuojančio futbolo.

J. Mourinho nesuprato, kodėl J. Kloppas liko nustebintas tokiu "Man Utd" pasirinkimu.

"Jam nepatiko meniu – jis norėjo mėsos, o gavo žuvį", – skambiomis frazėmis "Sky Sports" eteryje svaidėsi portugalas.

"Liverpool" yra patenkintas, kai gauna progą žaisti prieš atakuojančias komandas, nes tuomet turi šansų kontratakuoti. Žinoma, kad "Man Utd" komanda, turėdama problemų savo sudėtyje, pasirinko žaisti visiškai kitokio stiliaus rungtynes.

Jie bandė sustabdyti greitus "Liverpool" išpuolius į puolimą, laikėsi trijų vidurio gynėjų linijos ir visada buvo kompaktiška. "Liverpool" komandai šis pateiktas meniu nepatiko.

Jiems trūko kokybės žaidžiant prieš žemai nusileidusią varžovų gynybą. Turiu pripažinti, kad esu labai laimingas dėl šių lygiųjų, nes man vis dar priklauso devynių pergalingų rungtynių rekordas (šypsosi).

Pastebiu, kad "Liverpool" ne pirmą kartą susiduria su problemomis žaidžiant prieš tokią gynybos sistemą. Jie demonstruoja fantastiškus rezultatus, tačiau kai kurios pergalės būna pasiektos išnaudojus visą limitą.

Jie gali sutriuškinti bet kurį varžovą, kuris jiems leidžia žaisti jų futbolą. Akivaizdu, kad Jurgenas yra nusivylęs, nes "Old Trafford" yra ypatinga vieta, o jis su "Liverpool" čia nelaimėjo dar nė karto", – kalbėjo J. Mourinho.

Straipsnio įvertinimas: 18 1

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (9)

15 21 10-21 08:59
Aisku atsigaus. Kam nurasinet komanda likus 29 turams ir turint 7 tasku deficita nuo 3 vietos,kaip dar 87 taskus iskovot galima. Nereik aukstosios matematikos,jog suprastumet fakta,kad viskas atsistos i savas vietas.
7 10 10-21 07:51
As tikiu savo komanda pabus jie is to kosmarisko sapno????????