Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Mourinho pakomentavo gandus apie galimą darbą "Bayern" klube


2019-04-10 13:03:40 Bayern Munich FC Jose Mourinho

Į trenerio kostiumą įšokti vėl ketinantis Jose Mourinho susilaikė nuo komentarų apie galimybę dirbti Miuncheno "Bayern" komandoje.

Žiniasklaidoje sklinda kalbos, kad "Bayern" vadovai nėra įtikinti Niko Kovačo darbu "Bayern" klube, todėl neatmeta galimybės atsisveikinti po sezono. Be darbo esantis Jose Mourinho pastaruoju metu buvo įvardintas kaip galimas kandidatas stoti prie bavarų vairo.

Pats J. Mourinho susilaikė nuo platesnių komentarų: "Aš gerbiu Niko Kovačą, kaip ir daugelį savo kolegų. Galiu pasakyti tiek, kad "Bayern" yra pasaulinis gigantas. Iš tikrųjų aš tikiuosi, kad Niko tęs darbą šiame klube, nes jis dirbo sunkiai, kad pasiektų šį lygį."

Paklaustas, ar sutiktų į savo CV įsirašyti Vokietijos čempionų titulą, J. Mourinho pridūrė: "Jeigu pasakysiu "taip", visi pradės kalbėti, kad Jose nori išvykti į "Bundesliga". Taigi negaliu atsakyti į tai. Galiu pasakyti tiek, kad noriu laimėti savo 9-ąjį lygos titulą ir trečią Čempionų lygos taurę."

Kalbėdamas apie lenktynes dėl šio sezono "Bundesliga" čempiono, portugalas sakė: "Po to, kai "Bayern" įveikė BVB, jie natūraliai tapo favoritais. Viskas yra jų rankose. Jie turi dar tris rungtynes išvykoje, o vienos jų bus su "Leipzig". Aš sunkiai įsivaizduoju, kad "Bayern" nelaimės titulo."

Straipsnio įvertinimas: 5 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (7)

5 18 04-10 13:26
Jau kas kas bet santūrus disciplina mylintis vokiečiai netoleruotu aragotiško visažinio trenerio kuris linkęs veltis į konfliktus