Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Sampaoli: Messi susilaukia nepelnytos kritikos


Argentinos rinktinės treneris Jorge Sampaoli Lionelį Messi vadina geriausiu pasaulio futbolininku bei sako, kad kritika dėl jo nerealizuoto 11 metrų baudinio prieš Islandiją yra nepelnyta.

"Barcelona" žvaigždės smūgį antrajame kėlinyje atrėmė vartininkas Hannesas Thoras Halldorssonas ir rungtynės baigėsi netikėtomis lygiosiomis 1-1.

Būtent dėl to argentiniečiai dabar susilaukia dar daugiau spaudimo, nes rytoj jiems teks kautis su Nigerijos futbolininkus įveikusiais kroatais.

"Buvome gana nusivylę dėl to, kad nelaimėjome. Visgi, manau, jog atsitiesėme", - kalbėjo Sampaoli.

"Leo prisiimti visos kaltės neturėtų. Mes kalbame apie pasaulio čempionatą, kuriame yra milijonai žmonių. Mes visi galime nerealizuoti baudinio. Visa komanda privalo išlikti kartu tiek gerais, tiek blogais momentais."

"Kartais futbolas pateikia nemalonių siurprizų."

Kalbėdamas konkrečiai apie Messi skirtą kritiką, strategas pridūrė: "Aš visada sakau: kai su Argentinos marškinėliais įmuši įvartį, nuopelnus prisiimame visi, tačiau kai Argentina pralaimi, tai yra tik Leo kaltė. Manau, tai yra nesąžininga."

"Tiek spaudimo vienam žaidėjui yra labai daug, taigi, turiu pasakyti, kad aš taip pat jaučiuosi atsakingas už tą nerealizuotą baudinį, ir aš švęsiu Leo įvarčius taip pat, kaip bet kokio kito argentiniečio."

"Jis yra geriausias pasaulyje ir akivaizdu, jog neįmanoma, kad vienas žmogus visiškai pakeistų mačo situaciją. Laikyti jo kaltu dėl pralaimėjimo negalima."

Rytdienos rungtynės prieš Kroatiją bus žaidžiamos 21 val. Lietuvos laiku.

Straipsnio įvertinimas: 8 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
arDexZ
2 20 06-21 00:12
Gali ir saugu zaidziant messi leistu sau zaisti ir puoleju, bet taip jis negrynas puolejas. Atsimins ir messi ir ronaldo ypac mes, bet taip pat zinos ir visi kurie duomesis sportu, nes jie nebus pamirsti ziniasklaido ir visi ziures, kad per du monstrai buvo. Neimuse penalty, px ka jau padarysi pasitaiko, o kas trukde imust viena visiems likusiems? Retorinis klausimas. O kas cia riejaties del kas kokie zaidejai ir panasiai, tai laikas uzaukt ir gerbti visus, kurie zaidzia is sirdies, o ypac tuos kurie slyksciai nesielgia kas liecia kontakta.
OhDude
12 17 06-20 23:47
Visi pamena Ronaldinho. Taip pat visi atsimins ir Messi. Ir nereikia cia gincytis, vaikai. Ronaldo ne tas stilius, jis ivarciu masina, o ne magas.
Na
12 16 06-20 23:17
Rolandas juk losia puoleju jei kas nesupranta omesi saugu. Tai kas cia turi mustii ivatcius??? Puolejai ar saugai???
MU/BAYERN
1 4 06-21 09:36
Vaidoshiau as nezinau kokiu specelistu nuomones tu skaitai, bet paskaityk ka visi specialistai rase po praejus wc finalo, ka jie snekejo po lygiuju su islandija. Ir ka expertai rase per atranka i wc ir dar daugybe kitu pavyzdziu. Tavo nesamoniu isvis neimanoma suprast
Matracas
6 7 06-20 23:39
Na:
Rolandas juk losia puoleju jei kas nesupranta omesi saugu. Tai kas cia turi mustii ivatcius??? Puolejai ar saugai???
Pamirsai, kad Ronaldo ir gynyboj dirba, net ir siandien kovojo ypac antram aukste po kampiniu, tuo tarpu Messi gynyboje retai pamatysi, taigi saugas nelygu saugui ir puolejas puolejui, daug priklauso ir nuo komandos.