Japonijos ir Kroatijos mače - lygiosios © Eurofootball.lt
Antrojo turo F grupės varžybose tarp Japonijos ir Kroatijos rinktinių užfiksuotas lygus rezultatas 0-0. Verta paminėti, jog pirmajame kėlinyje kroatas D.Srna nesugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinio.

Japonija 0 - 0 Kroatija

Japonija: Y.Kawaguchi, T.Fukunishi (45' J.Inamoto), Y.Nakazawa, T.Miyamoto, Alex, S.Nakamura, H.Nakata, A.Kaji, M.Ogasawara, A.Yanagisawa (62' K.Tamada), N.Takahara (85' M.Oguro).

Kroatija: S.Pletikosa, D.Simic, R.Kovac, J.Simunic, D.Srna (86' I.Bosnjak), N.Kovac, I.Tudor (70' I.Olic), M.Babic, N.Kranjcar (78' L.Modric), I.Klasnic, D.Prso.

Sužaidus apie penkias minutes pirmąjį smūgį atliko kroatai – gavęs perdavimą iš Niko Kovačo, Niko Kranjcaras smūgiavo iš baudos aikštelės prieigų, bet pataikė tiesiai į Japonijos vartų sargą Yoshikatsu Kawaguchi.

20-ąją minutę Japonijos rinktinės gynėjas Tsuneyasu Miyamoto baudos aikštelėje nugriovė Dado Prso ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį į japonų vartus. Puikiai sužaidęs Azijos atstovų vartininkas Y.Kawaguchi pasirinko teisingą pusę ir atmušė Darijo Srnos smūgį.

Dar po kelių minučių pavojingai iš toli smūgiavo N.Kranjcaras, bet jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į varžovų vartų skersinį. Jau po kelių minučių grėsmingai šalia japonų vartų praskriejo Ivano Klasničiaus smūgiuotas kamuolys.

31-ąją minutę už pražangą prieš Atsushi Yanagisawa geltoną kortelę išvydo Robertas Kovačas. Sekančiame mače prieš Australija R.Kovačas negalės padėti savo komandai, nes jam tai buvo antroji geltona kortelė šiame turnyre.

Antrojo kėlinio pradžioje A.Kaji sėkmingai skersavo kamuolį baudos aikštelę, bet A.Yanagisawa nesugebėjo "uždaryti" šio perdavimo.

Sužaidus apie valandą, po D.Srnos perdavimo, Josipas Simuničius turėjo progą smūgiuoti galva, tačiau gynėjas nepataikė į vartus. Dar po kelių minučių pro šalį skriejo ir Marko Babičiaus bandymas.

Po keitimų pasirodę Japonijos žaidėjai pagyvino žaidimą, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko - 75-ąją minutę Junichi Inamoto smūgis nuskriejo virš vartų, o Keiji Tamados pavojingą "skersą" į baudos aikštelę atmušė Kroatijos gynėjas J.Simuničius.

Pačioje mačo pabaigoje japonai dar surengė pavojingą ataką, tačiau perdavimą link vartų vėl atmušė patikimai žaidęs J.Simuničius. Taigi mačas baigėsi be įvarčių ir komandos pasidalino po tašką.