J.Guardiola po pralaimėjimo "Wolves": mus tenkina toks žaidimo stilius

"Man City" nepavyko iškovoti "Premier" lygos Azijos trofėjaus - šeštadienį Josepo Guardiolos kariauna po 11 m baudinių serijos 2:3 nusileido "Wolves". Pagrindinis mačo laikas pasibaigė be įvarčių 0:0.

Po nesėkmės katalonas nenukabino nosies:

"Rezultatas man nesukėlė nerimo. Aišku, kartais sakoma, jog gerai nusileisti "Premier" lygos klubams pasiruošimo sezonui laikotarpiu, nors aš taip nemanau.

Mano žaidėjai pirmajame kėlinyje rungtyniavo neįtikėtinai gerai. "Wolves" užtikrintai gynėsi ir nebuvo lengva sukurti progų pasižymėti.

Visgi, mes neleidome jiems kontratakuoti - to varžovams nepavyko padaryti pirmajame kėlinyje ir per pirmąsias 15 antrojo kėlinio minučių.

Visi, ne tik jauni žaidėjai, atrodė gerai. Galime iš to pasimokyti - suprasime, kaip viskas yra sudėtinga. Reziumuojant galiu pasakyti - mus tenkina toks žaidimo stilius", - aiškino J.Guardiola.