Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J.Guardiola slapta suderino sutartį su "Juventus"?


2019-03-09 11:27:46 La Liga Serie A Juventus FC

Turino "Juventus" surado ypatingą trenerio Massimo Allegri įpėdinį, praneša žurnalistas Luigi Guelpa.

"Radio CRC" kalbėjęs žiniasklaidos atstovas pranešė, jog "Serie A" čempionai prisiviliojo dabartinį "Man City" pergalių kalvį Josepą Guardiolą.

L.Guelpa, praėjusią vasarą pirmasis pranešęs apie Cristiano Ronaldo atvykimą į Turiną, teigė, jog 48-erių katalonas suderino ketverių metų trukmės kontraktą su "Juventus".

"Man pavyko sužinoti, jog J.Guardiola sutarė "Juventus" diriguoti keturis sezonus, o žinias man pranešė tas pats žmogus, kuris prabilo ir apie sensacingą C.Ronaldo atvykimą", - tikino L.Guelpa.

Daugybę titulų per savo karjerą iškovojęs katalonas yra triumfavęs Anglijos, Ispanijos ir Vokietijos čempionatuose, dukart laimėjęs UEFA Čempionų lygą.

Straipsnio įvertinimas: 10 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (19)

Edgarinio
5 33 03-09 14:39
Niekaip negaliu suprast tokių nuomonių kaip: "lievas treneris, nes tik topines komandas treniruoja". Nes žinoma būtų labai logiška, kai tau kontraktą siūlo Real, Barca ar Juve, pasirinkti treniruoti Vilniaus Žalgirį. Kad gautum tokius pasiūlymus, reikia, kad klubo valdžia tavimi pasitikėtų, o tas pasitikėjimas iš oro neatsiranda.
5 25 03-09 13:20
Sito straipsnio saltinis forze juve :-D
2 8 03-09 13:38
Hmm,naujiena idomi. Pirma mintis,kad Italija kelia savo futbolo lygi,praeita vasara zaidejais,siais metais treneriais. Idomu bus paziuret Cr7 kiek pridauzys prie Pepo “tapinu”,bet zinant jo uosle kamuoliams ir atsidengimus baudos aikstelei,tau auksinis batas garantuotas
dy_kej
2 7 03-09 14:57
Guardiola,Marcelo anot kai kurių šaltinių turėtų prisijungti prie Juventus.Marcelo tai turbūt Ronaldo pageidavimas/patarimas.O kaip bus jei treneriu taps Guardiola,tai čia jau klausimas didelis.Dėl Serie A lyg ir viskas aišku ilgalaikėje perspektyvoje.O UCL Pepui pavyko laimėti tik su Barca,O pvz.su Bayern ir City jau ne.Bet viską lems jo ir Ronaldo santykiai - jei pamirš visus El Classico nesutarimus,tuomet Juventus bus stipriausia komanda Europoje.Jei ne,tuomet reikės rinktis tarp Guardiolos ir Ronaldo.
MettaworIdpeace
3 7 03-09 13:31
Aurimas Budraitis tas saltinis