Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J.Klinsmannas: mače su Vokietija nebus laiko draugystėms


JAV rinktinės vyriausiasis treneris Jurgenas Klinsmannas tikina, kad senos draugystės turės būti pamirštos, kuomet jo vadovaujama komanda susitiks su Vokietijos vienuolike.

Dabartinis "Die Mannschaft" strategas Joachimas Lowas seniau dirbo J.Klinsmanno asistentu prie Vokietijos rinktinės vairo, tačiau 2004-2006 m. vokiečius treniravęs specialistas teigia, kad laiko sentimentams nebus.

"Jogis darys savo darbą, o aš - savąjį. Mano užduotis - daryti viską, kad JAV patektų į aštuntfinalį. Nebus laiko draugystei prisiminti, tai bus tik verslas".

"JAV komanda visada atiduota visas jėgas aikštėje. Pasižymime komandine dvasia, ryžtu ir užsispyrimu. Į Recifę keliausime su ambicija įveikti vokiečius. Tikiu savo komandos galimybėmis", - kalbėjo 49-erių strategas.

Vokietijos ir JAV rinktinės ginklus dėl pirmosios vietos G grupėje surems ketvirtadienį, birželio 26 d., 19 val. Lietuvos laiku.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (1)

Untouchable
2 9 06-23 15:20
nematau vilciu jav. Vokieciai po rungtyniu su gana bus istroske kraujo ir tikrai ne amerikonam juos sustabdyt.3-0 nu jai jei jau usa labai spardysis tai 3-1
MettaworIdpeace
2 8 06-23 15:34
Untouchable:
nematau vilciu jav. Vokieciai po rungtyniu su gana bus istroske kraujo ir tikrai ne amerikonam juos sustabdyt.3-0 nu jai jei jau usa labai spardysis tai 3-1
Butent! Kazkaip ne neabejoju, kad vokieciai supurtys amerikiecius i viena kasa. Ne tas mentalitetas, kad zaist del lygiuju ar sudarinet kazkokius sanderius, o komandos potencialas n kartu didesnis nei jankiu. Vokieciai labai nesa i melynkraujus, pirmyn!
airid
0 6 06-23 15:13
Kaip ir minėjo, tai tik verslas. Įdomus šitas posakis. Manau 100% lygiąsias pamatysim 1:1 arba 2:2. Visgi geri draugai Joachimas su Jurgenu. Palankiau vokiečiams kitam etape matyt amerikiečius nei portugalus
0 2 06-24 11:22
Svarbu, kad Klose i starta ileistu.
4 4 06-23 18:10
99% kad rungtynes baigis lygiom , kur tau jie draugo klinsmano neistrauks.