"Juventus" išvykoje susitvarkė su "Sampdoria"

Trečiadienį Italijoje sužaistos dvejos "Serie A" rungtynės.

Pergalę išvykoje pasiekė Turino "Juventus" ekipa, kuri rezultatu 2:1 palaužė "Sampdoria" futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 19-ąją minutę, kai itin technišku smūgiu pasižymėjo Paulo Dybala.

"Sampdoria" nepalūžo ir rezultatą išlygino 35-ąją susitikimo minutę, kuomet kamuolį į vartų tinklą nukreipė Gianluca Caprari.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, 45-ąją minutę, baudos aikštelėje įspūdingą šuolį pademonstravęs Cristiano Ronaldo galva pelnė antrąjį "Juventus" įvartį. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pergalingas smūgis šiame mače.

"Sampdoria" rungtynes turėjo užbaigti mažumoje, kadangi jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką iš aikštės buvo pašalintas įvarčio autorius G. Caprari.

"Juventus" po šios pergalės įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, tiesa, antroje esanti "Inter" ekipa atsilieka vos trimis taškais bei turi rungtynes atsargoje.

"Brescia" 0:2 "Sassuolo"