Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

K. Benzema Čempionų lygoje pralenkė savo legendinį tautietį T. Henry


Karimas Benzema vakar savo pavardę įrašė ne tik į Madrido "Real" klubo, bet ir UEFA Čempionų lygos istorijos puslapius.

30-metis puolėjas į Pilzeno "Viktoria" vartus įmušė du įvarčius ir padėjo savo komandai švęsti pergalę rezultatu 5:0.

K. Benzema savo pirmuoju įvarčiu peržengė 200 įvarčių ribą "Real" klube, kuriame tik dar šeši žaidėjai yra pasiekę daugiau įvarčių nei puolėjas. Iš viso per 429 rungtynes atstovaudamas "baltųjų" ekipai prancūzas yra įmušęs 201 įvartį ir iškovojęs 16 trofėjų.

Du įvarčiai į "Viktoria" vartus K. Benzema garantavo vietą rezultatyviausių Prancūzijos futbolininkų viršūnėje. Puolėjas per 112 rungtynių įmušė 60 įvarčių ir taip už savo nugaros paliko Thierry Henry.

Londono "Arsenal" legendai iki šiol priklausė geriausias rezultatas - jis buvo įmušęs 59 įvarčius, tiesa, jam prireikė net 140 rungtynių.

K. Benzema šį sezoną per 17 rungtynių jau yra pasiekęs devynis tikslius smūgius.

Straipsnio įvertinimas: 2 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (5)

4 2 11-08 15:40
Nemegsta jo ne del to kaip zaidzia, o kaip atrodo aikstej.. viskas paprasta. Tam tarpe as irgi nemegstu ir sakau kad jis lievas, budamas Realo fanas, bet ziurint grynai i nauda tai jis top puolejas vis tiek. Tik tiek kad 18 metu Vinicius daugiau to vadinamo "excitment" inesa nei jisai, del to ir nera megiamas. Tiesiog chrarizmos/magic moments trukumas. O ta statistika del Henry man irgi butu idomi, nenustebciau jei butu rimtu netiketumu.
Vaidoshius
5 2 11-08 19:43
kaka?:
Kokioj dar Karimo pozicijoje? CR daugiau nei puse karjeros reale wingeriu/LF/LW zaide, one CF. Tik 2016/17 metais jis pozicija pakeite...
Tarčioke, atsipeikėk Pats Tapinaldo inkaras dar 2015/2016 sezono pradžioje prisipažino, kad tapo tapinu daužytoju, o toje pozicijoje lošė jau nuo 2014 metų. Jeigu net nesugebi elementarių faktų surast, tai koks tolkas vemti šūdus? Kad save įtikintum? Penaldo lavonas LW lošė maximum iki 2013. Kaip tik iki tų metų Benzema daužė šitą malką su savo kaip kolega statistiškai nurodė tragiškai apgailėtinu užbaigimu, po to tik Arrogantnaldo šiukšlei pareiškus, kad jam dėl to liūdna, Benzema buvo padarytas asmeniniu Pedalo inkaro vergu. Ir susirinko statistiką tiesiog nesveiką būdamas vergas. Benzema yra top10 puolėjų be jokių kalbų. Tapinaldo iš 21 tapino sugeba įridenti vos vieną, Benzemą 1/10, bet futbolo Byberis IG karaliaus vardo dėka vadinamas antru po Messi, o Benzema didžiausiu medžiu. Tai kur teisybė