Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

K. Mbappe: "Dabar ne laikas kalbėti apie "Real"


Su išvykimu iš Paryžiaus "Saint-Germain" klubo siejamas Kylianas Mbappe kol kas nesinori veltis į diskusiją apie naują karjeros stotelę.

Dar dviejų metų kontraktą su PSG komanda turintis K. Mbappe yra nusivylęs projektu, o ir pats PSG yra kiek nepatenkintas dėl viešos futbolininko kritikos klubo atžvilgiu.

Kalbama, kad Madrido "Real" neatmeta galimybės šią vasarą pateikti pasiūlymą už prancūzą, nors jau ir taip įsigijo tokius žaidėjus kaip Edeną Hazardą bei Luką Jovičių.

Po rungtynių su Andora apie galimybę keltis į "Real" paklaustas K. Mbappe atsakė: "Dabar ne laikas kalbėti apie Madrido "Real". Jūs manęs visada klausiate to paties, tačiau dabar nėra tinkamas laikas apie tai kalbėti."

Manoma, kad K. Mbappe sandoris atsieitų apie 250 mln. eurų.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (2)

dy_kej
1 9 06-12 12:55
Transferas labai realus,bet idomu,kaip su FFP bus?Ar nepazeis finansiniu taisykliu?Tikiuosi,kad ne.
gud
2 6 06-12 14:14
dy_kej:
Transferas labai realus,bet idomu,kaip su FFP bus?Ar nepazeis finansiniu taisykliu?Tikiuosi,kad ne.
Visi kalba apie FPP. Bet Realas uždirbęs virš 1 mlrd per paskutinius 4/5 sezonus. Paskutinius 3 metus - net iš transferų sugebėjo gaut pelno. Nekalbant apie transliacijų pinigus, ČL pinigus ir rėmėjų kontraktus. Tai toks klubas kaip Real Madrid (arba Barca/MU/Juve/Bayern) ir taip kiekvienais metais galėtų sau leist ~150-200mln biudžetą transferams. O dabar galima padaugint tą iš 4-5 sezonų ir gaunam sumą. FFP skaičiuojasi paskutinių trijų sezonų. Tai Realui geriausia pirkt dabar, nes jeigu sekantis sezonas bus be trofėjų - į FFP bus tilpt sunkiau. Ir šiaip savaime suprantama reiks išsiparduot žaidėjų.