Ketvirtasis "Monaco" pralaimėjimas "Ligue 1" © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaisti likę penki Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 7-ojo turo susitikimai - taškus prarado dėl aukštesnių vietų kovojantys "P.S.G" ir "Lens", "Auxerre", "Marseille" bei "Rennes" pradėjo lipti iš turnyrinės apačios, o "Monaco" krizė tęsiasi toliau. Kitos penkerios rungtynės buvo sužaistos diena anksčiau, tai yra šeštadienį.

Dar vieną nesėkmę čempionate patyrė vienu iš favoritų laikytas "Monaco" klubas, kuris namuose turėjo pripažinti pastaruoju metu atsigaunančio "Rennes" pranašumą rezultatu 0-2. Verta paminėti, jog "Monaco" ekipa rungtynes baigė devyniese, kadangi antrajame kėlinyje iš aikštės buvo pašalinti du klubo futbolininkai S.Squillaci ir A.Zikos. Spėjama, jog po šio pralaimėjimo turėtų atsistatydinti kunigaikštystės ekipos treneris D.Deschampsas.

Po truputį atsigauna "Marseille" ekipa. Praėjusiame ture iškovoję pirmąją pergalę šį sezoną dabar Marselio futbolininkai į savo saskaitą įsirašė dar tris taškus 2-1 įveikdami naujoką "Troyes". Po šios pergalės "Marseille", savo sąskaitoje jau turintis 8 taškus, pakilo iš turnyrinės lentelės dugno.

Puikią pergalę rezultatu 2-0 sekmadienį iškovojo labai banguotai šį sezoną rungtyniaujanti "Auxerre" komanda, namuose tik po sunkios kovos palaužusi neblogai sezoną pradėjusį "Ajaccio" klubą, dar praėjusį sezoną kovojusį dėl išlikimo "Ligue 1" ir tik dabar turėjusį pripažinti pirmąją sezono nesėkmę.

Antrą poziciją lygoje prarado "P.S.G.", išvykoje net 0-3 nusileidęs pralaimėjimų dar nepatyrusiam "Saint-Etienne" klubui ir susilyginęs su juo taškais. Šiuo varžovu suklupimu nepasinaudojo "Lens" taip pat išvykoje sužaidęs lygiosiomis su autsaideriu "Strasbourg" ir nukritęs į septintą vietą.

Sekmadienio rezultatai

"%c00071" 2 - 1 "%c00255"
22' [1 - 0] Franck Ribery
35' [2 - 0] Sabri Lamouchi
55' [2 - 1] Sebastien Grax (11m.)

"%c00025" 2 - 0 "%c00026"
75' [1 - 0] Kanga Akale
85' [2 - 0] Peguy Luyindula

"%c00034" 1 - 1 "%c00093"
42' [0 - 1] Aruna Dindane
62' [1 - 1] Mickael Pagis

45' Alou Diarra ("Lens") pašalintas iš aikštės

"%c00036" 0 - 2 "%c00067"
36' [0 - 1] Kim Kallstrom
59' [0 - 2] Yoann Gourcuff

54' Andreas Zikos, 66' Sebastien Squilacci (abu - "Monaco") pašalinti iš aikštės

"%c00146" 3 - 0 "%c00023"
37' [1 - 0] Frederic Mendy
53' [2 - 0] Frederic Piquionne
79' [3 - 0] Pascal Feindouno