Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Kosta Rikos žvaigždė J.Campbellas: mums tai nebuvo netikėtumas


2014-06-15 11:46:29 Kosta Rika Urugvajus

Vakar D grupėje įvyko sensacija. Autsaideriais nuo pat turnyro pradžios laikyti Kosta Rika futbolininkai rezultatu 3-1 nugalėjo 2010 metų pasaulio čempionate ketvirtąją vietą užėmusį Urugvajų.

Rungtynėse išsiskyrė Londono "Arseal" klubui priklausantis Joelas Campbellas, kuris ir įmušė, ir atliko rezultatyvų perdavimą. Po akistatos puolėjas pareiškė, kad tai nėra netikėtumas, nes jie atvyko iškovoti pergalių.

"Mums tai nėra netikėtumas - atvykome kovoti dėl pergalių. Pireš Urugvajų buvo nelengvos rungtynės, tačiau mes norėjome taškų ir juos iškovojome. Dabar laukia dar dvi sunkios rungtynės, žaisime prieš vienas stipriausių rinktinių pasaulyje", - pasakojo J.Campbellas.

Taip pat Kosta Rikos rinktinės pasirodymu liko patenkintas komandos treneris Jorge Luisas Pinto, o šią pergalę apibūdino kaip istorine.

"Tai istorinė pergalė. Žaidėme prieš labai stiprią rinktinę, todėl esu laimingas ir noriu pasveikinti savo komandą, kuri pademonstravo nusiteikimą bei, aišku, puikų žaidimą", - teigė strategas.

D grupėje Kosta Rika kartu su Italija turi po tris taškus, tačiau dėl geresnio įvarčio santykio pirmoje vietoje yra būtent jie.

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (4)

1 10 06-15 12:38
Powerkaimietis:
Galiu pasakyti viena, kad jau J.Campbellas dabar yra geresnis uz Torresa,D.Costa ir t.t.:) Tai manau tai tikrai nera atradimas, nes negaliu ziureti, kaip prastai zaidzia tie du ispaniuksciai...
Tai už Torres net Skrtel daugiau golu įmušė, tai apie jį, kaip apie puolėją, nėra ką kalbėti
0 3 06-15 14:42
Diazas pargriove ne Campbellas
HeatPool
0 1 06-15 15:47
Costa Rika tikrai gerai pasirode ir laisvai gali iseit is grupes jeigu kitas abi bent lygiom suzais.
1 2 06-15 12:14
Kiekvienam čempe būna žaidėjų, kurie atsiskleidžia, parodo save, tai Campbell manau gali būti šio čempo atradimas
dannas
0 0 06-15 19:55
Costa Rica forward Joel Campbell has confirmed he will return to Arsenal following the World Cup in Brazil this summer. The 21-year-old, who was on target for his country in their shock 3-1 win over Uruguay in their Group D opener, will head back to Emirates Stadium in the coming weeks, but admits he is currently only focused on the global showpiece