Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L. Messi įvardijo penkis geriausius planetos futbolininkus


2019-03-30 10:37:28 Lionel Andres Messi

Lionelis Messi duodamas interviu atskleidė penkis žaidėjus, kurie, išskyrus jį patį, yra geriausi pasaulyje.

"Yra tiek daug puikių futbolininkų... Sakyčiau, kad Neymaras, Mbappe, Suarezas, Hazardas ir Aguero yra vieni geriausi pasaulyje", – atsakė L. Messi.

Argentinietis į šį penketuką Cristiano Ronaldo neįtraukė neatsitiktinai – jis jį kartu su savimi laiko to paties lygio žaidėju.

"Aš neįtraukiau Cristiano, nes jis yra to paties lygio, kaip ir aš. Nepaisant to, kad man buvo skaudu matyti jį laimint trofėjus su "Real", žaisti prieš jį buvo tikrai smagu.

Norėčiau, kad jis būtų likęs Ispanijoje. Visgi aš jaučiu didelę pagarbą "Juventus" klubui, kuris atrodo turintis stiprią sudėtį, ypatingai po Cristiano atvykimo", – pagyrų savo didžiausiam konkurentui negailėjo L. Messi.

Šį sezoną L. Messi per 37 rungtynes yra įmušęs 39 įvarčius, C. Ronaldo per 36 susitikimus – 24.

Straipsnio įvertinimas: 35 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (11) Seniausi (11) Geriausi (11) Anoniminiai (11)

 apl8
8 62 03-30 11:10
Galit net nekelti tokių straipsnių, senai gandonas Vaidoshius yra visiems išaiškinęs ką jam asmeniškai messis yra sakęs
gud
6 34 03-30 12:02
Gražu kaip futbolininkai pagarbiai kalba apie kitus. Tuo tarpu atvaro tokie kaip vaidoshius ir metta - besispjaudydami rūgštim.
9 22 03-30 11:34
vaidoshius gali nusizudyti as galvoju po tokiu straipsniu baikit kelti
2 7 03-30 15:12
Vaidoshiau eik toliau acto garint nebezdėjęs nesąmonių čia
TomasHalaMadrid
4 8 03-30 14:36
Vaidoshius:
Nesuprantu ar čia bajeris ar ne, ar tu Arrogantnaldo šiukšlės interviu nematęs? :D :D Labai "pagarbiai" apie Messį atsiliepia, taip pat komandos draugus malkom išvadina, tikras pavyzdys :D O šiukšlės kad šūdus vemia tarsi Messi būtų tokia pati šiukšlė kaip Arrogantnaldo inkaras ir matytų tik save :D :D Messi yra visiška klasė, visą gyvenimą dėkoja komandos draugams už pasiektus rezultatus, nekelia savęs virš kitų ir net apie tokias šiukšles kaip Seriožos gyvulys po rungtynių atsiliepia pagarbiai nepaisant to, kad jam norėjo kojas sulaužyti :D Šiukšlės pripratę prie Arrogatnanldo šiukšlės interviu ir apsišaukimo savęs geriausiu (kai nei vienam tope net į top10 nepatenka (SkySports, ESPN, Bleachreport ir absoliučiai visuose kituose didesniuose tinklapiuose) kad net galvoja, kad čia yra normalu, o rodyti pagarbą yra silpnumas. Bet šiukšlės ir yra šiukšlės, jų darbas smirdėti šūdais, jį jie puikiai atlieka :D O jei į temą tai šitas interviu neatitinka Messi, tariamai buvo duotas kokiam tai Argentinos radijuje, nes jis niekada nepasakytų, kad yra aukščiau už kitus, taip pat daugelyje kitų interviu dalių žinant Messį buvo įtartinai nesąmoningos, toks vaizdas, kad tik daugiau skaitytojų susilaukti, o ne parašyti faktus. Aišku dar ir vertėjai dažnai pripjauna grybo :D
Tu myzaltaski savam stiliuje pastoviai kaip neuzsikrusi tu cia rasyt pastoviai ta pati per ta pati