Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L. Messi prieš Čempionų lygos ketvirtfinalio burtus išskyrė tris varžovus


"Barcelona" prisijungė prie dar septynių komandų, kurios tęsia žygį UEFA Čempionų lygos turnyre.

Katalonai atsakomoje dvikovoje nepaliko vilčių "Lyon" komandai ir žengė į ketvirtfinalį. Lionelio Messi vedama "Barca" varžovus savo aikštėje nugalėjo rezultatu 5:1.

Du įvarčius pelnęs ir tiek pat rezultatyvių perdavimų atlikęs L. Messi po rungtynių teigė, kad komandos dabar laukia pati sudėtingiausia Čempionų lygos dalis – susitikimai su elitinėmis ekipomis.

"Man City" ir "Juventus" yra labai geros komandos., kaip ir "Ajax", turinti daug jaunų žaidėjų", – teigė argentinietis. – Bet kuris varžovus ketvirtfinalyje bus sudėtingas. Turime būti pasiruošę sunkiai kovai".

Paklaustas apie Cristiano Ronaldo pasirodymą prieš Madrido "Atletico", L. Messi atsakė, kad liko sužavėtas savo kolegos pasirodymu, nors pats ir manė, kad "Atletico" eis tolyn.

"Tikėjausi, kad "Atletico" parodys daugiau jėgos šioje poroje. Cristiano buvo puikus. Jam tai buvo magiška naktis, kuri buvo pažymėta trimis įvarčiais", – pridūrė L. Messi.

Čempionų lygos ketvirtfinalio, pusfinalio ir finalo burtai bus ištraukti penktadienį.

Straipsnio įvertinimas: 16 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (18)

1 17 03-14 11:04
apl8:
O tai po ketvirtfinalio nebūdavo traukiami burtai? Tai dbr iškart žinosime kas su kuo gali jau ir pusfinalį susitikti? Kažkokie pakeitimai, gal kas paaiškins?
Ryt bus traukiamos poros
3 13 03-14 20:51
Cr įmušė tris bankes, užlūžo fb net nuo orgazmo. Messi du golai, du assistai, tyla. Skirtumas toks, kad vienam sužaidus geras varžybas šlapios naktys nusiaubia fanų lovytes, o kito žaidimo jau niekas nevertina, nes jo lygis ne kitų futbolistų kartelė
2 12 03-14 14:13
Alvydas30:
Citis su barca tikrai nelaimes per silpni ir zaidejai ir treneriai
ka tu rukai?
0 3 03-14 17:38
sloinikas:
ka tu rukai?
Kur esi
9 1 03-14 20:53
futbolodede:
Cr įmušė tris bankes, užlūžo fb net nuo orgazmo. Messi du golai, du assistai, tyla. Skirtumas toks, kad vienam sužaidus geras varžybas šlapios naktys nusiaubia fanų lovytes, o kito žaidimo jau niekas nevertina, nes jo lygis ne kitų futbolistų kartelė :D
Nes visi zino kad mesis paperka varzovus o cr tai musa be pagalbos