Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L. van Gaalas: "Liverpool" tapo nesustabdoma mašina tiek puolime, tiek ir gynyboje"


Legendinis Nyderlandų futbolo specialistas Louisas van Gaalas teigia, kad jeigu reikėtų statyti pinigus už Anglijos "Premier" lygos nugalėtoją, tai vis dar būtų "Liverpool" klubas.

Po pasitraukimo iš "Manchester United" kito klubo neieškantis olandas žavisi tiek "Manchester City", tiek ir "Liverpool" komanda, tačiau strategas mano, kad Jurgenas Kloppas iš šios komandos padarė mašiną, kuri dirba beveik be priekaištų visose pozicijose.

"Kloppas iš "Liverpool" padarė neįtikėtinai kovojančią mašiną tiek puolime, tiek ir gynyboje", - su "Daily Mirror" kalbėjo L. van Gaalas.

"Jeigu man reikėtų statyti savo pinigus, tai būtų "Liverpool", - apie "Premier" lygos prognozes pasisakė strategas. - "Liverpool" vis dar nėra ta komanda, kuri savo sudėtyje turi geriausius žaidėjus. Tokią komandą Anglijoje turi tik "Manchester City", tačiau tai yra viena iš Guardiolos silpnybių".

"Jis savo komandos treniruoja tik viena kryptimi – atakuojančia. "Man City" komanda atrodo tragiškai, kai jai tenka gintis. "Liverpool" šį sezoną gynyboje atrodo gerokai geriau.

"City" turi neįtikėtinas futbolo idėjas ir žaidimo stilių, tačiau jiems vis dar trūksta kovingumo kai kuriose rungtynėse. Aš jokiu būdu nenoriu pasakyti, kad man nepatinka stebėti šią komandą, tačiau taip, kaip žaidžia Kloppo auklėtiniai, yra kažkas fantastiško", - pridūrė L. van Gaalas.

Pirmoje vietoje esanti "Liverpool" komanda prieš "Man City" turi keturių taškų pranašumą.

Straipsnio įvertinimas: 14 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (9)

2 11 01-06 16:19
Liverpool.pralaimejimo problema pries city tai Lovrenas , ciut cemopiounu lygos sitas nepalaidojo isleistas gale po keitimo pries Napoli , tai paakutine Jurgeno silpna vieta , milneris ten jo pozicijoj tvarkytusi 100 kart geriau
16 10 01-06 15:35
Vaidoshius:
Kaip čia pasakius. Jeigu $hitty lavoninėj formoj su ką tik po traumos grįžusiais lyderiais ir Be Briaunės sugeba uždominuoti aukščiausiame taške esantį Neverpoolį, tai klausimas dėl to puolimo kaip čia yra :D Dėl gynybos analogiškai, kur lošė visą sezoną pūdytas Danilo, cirkų meistras Kompany, kuriam jau senai aukštesnis lygis kaip miražas dėl nuolatinių traumų, Stonesas, kuris jau visai gerai lošia turint omeny, kad anglas :D Ir Laporte LB pozicijoj, kur akivaizdžiai jam nesisekė žaisti, ne jo pozicija. Ir tik vieną golą gavo. Požiūrio klausimas :D
City fuksa padare ir vartais?City problema treneris pervertintas butu koks allegri ar dar kas tau sluotu visus o db grybas treneris tai visi ir tyciojasi susimatom nesislapstyk
Vaidoshius
24 5 01-06 15:20
Kaip čia pasakius. Jeigu $hitty lavoninėj formoj su ką tik po traumos grįžusiais lyderiais ir Be Briaunės sugeba uždominuoti aukščiausiame taške esantį Neverpoolį, tai klausimas dėl to puolimo kaip čia yra Dėl gynybos analogiškai, kur lošė visą sezoną pūdytas Danilo, cirkų meistras Kompany, kuriam jau senai aukštesnis lygis kaip miražas dėl nuolatinių traumų, Stonesas, kuris jau visai gerai lošia turint omeny, kad anglas Ir Laporte LB pozicijoj, kur akivaizdžiai jam nesisekė žaisti, ne jo pozicija. Ir tik vieną golą gavo. Požiūrio klausimas