Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos sezone?
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • Klaipėdos "Atlantą"
  • Vilniaus "Riterius"
  • "Kauno Žalgirį"
  • Kauno "Stumbrą"
  • "Panevėžį"
  • "Palangą"
  • A lygos čempionatu nesidomiu

Visos apklausos

Legendinis Ronaldinho artėja link bankroto ribos


Panašu, kad legendiniam Brazilijos futbolininkui Ronaldinho valdyti savo pinigus sekasi gerokai sunkiau nei aikštėje kamuolį.

Brazilijos teismas dėl 2 mln. eurų siekiančios skolos nusprendė atimti pasą iš žaidėjo. Atėmę pasą ir taip užkirtę jam kelia išvykti į kitą užsienio valstybę, jie bandė priverstinai išieškoti skolą, tačiau patikrinę Ronaldinho banko sąskaitą rado šokiruojančią sumą - viso labo 6 eurus.

Neabejojama, kad tai nėra visos vieno geriausių visų laikų futbolininkų asmeninės lėšos. Jis vis dar reklamuojasi įvairioms agentūrams ir turi daugiau nei 80 mln. sekėjų savo socialinėse paskyrose.

Skelbiama net tai, kad Ronaldinho yra skolingas savo broliui.

Ronaldinho ne taip seniai buvo susiradęs darbą "Barcelona" klube, tačiau dėl kontraversiškai vertinamo kandidato į Brazilijos prezidentus Jairo Bolsonaro palaikymo katalonai bent laikinam apribojo Ronaldinho kaip klubo abasadoriaus pareigas.

Straipsnio įvertinimas: 2 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (16)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

MettaworIdpeace
6 1 11-06 20:54
D.:
Žmogaus, kuris užsidėjęs tokio žaidėjo kaip Artest foto, sunku gerbt daros ir suprast tavo suvokimą apie best player\'ius.
Tu neziurek i zmogaus isore, zvelk giliau. Kad esi pavirsutiniskas tai rodo, kad Ronaldinho laikai auksciau Ronaldo. Vien titulai ir statistika metai is metu, metai is metu jau turetu tau kazka sakyti, bet tau auksciau stovi unikalus fintai aikstelej. Net neziurejes i tu pora Ronaldinho sezonu galiu drasiai pasakyt, kad statistiskai ne is tolo neprilygsta tam, ka Cr daro metai is metu
MettaworIdpeace
11 3 11-06 19:41
D.:
Vistiek jis man pats geriausias. Kai jam Madridas atsistoję plojo, niekad nepamiršiu. Fantastika regėt jo žaidimą buvo. Messi ir Ronaldo era, kad ir nuostabi, na bet tokio meistro aikštėj kaip Ronaldinho dar ilgai manau nepamatysim.
Jei tu pirmenybe teiki cirkui ir triukams su kamuoliu tai taip, tie du geriausi Ronaldinho sezonai turetu but tau neisdildomai istrige. Bet jei tu vertintum zaidejo sugebejimus itakojant komandos rezultatus ir titulus, tu net nelygintum tokiu dalyku
MettaworIdpeace
11 2 11-06 19:43
Nu bet ka, jei zmogui beda, galeciau patart uz ka statyt. Siandien va galvojau gera stafke uz tai, kad Inter nepralaimes Barcai, nu bet paaiskejo, kad mesis nezais, todel sita stafke labai rizikinga ir Ronaldinho nerekomenduociau skubet lyst is skolu ir statyt uz Inter. Geriau palaukti, kada gris mesis ir tada pastatinet pries barca, nes kofas bus didelis, o inkaras ir liks inkaru
Vaidoshius
15 4 11-06 21:13
Taip, Pedalo lavonas įtakoja rezultatus, didžiausia titulų sausra per visą klubo istoriją būnant didžiausiam pasaulio klube Fantastiškas įtakojimas, metai iš metų kaip ir minėjai Artestai Tapinaldo malkos "dėka" Barcelona išlindo iš Madref šiukšlių šešėlio, katalonai turėtų padėkoti. O šiaip Ronaldinho aišku buvo magiškas, bet gana trumpai siautėjo, daug labiau siautėjo baruose ir šokių aikštelėse Sakyčiau panašiai kaip ir Tapinaldo šlykštynė jau nuo 27 metų visiškai mirė kaip žaidėjas, tapo IG karaliumi ir aikštelės klounu apsišaukusiu save geriausiu istorijoje. Ronaldinho irgi panašiu metu pradėjo kristi, tik vienas skirtumas tas, kad Ronaldinho daugiau laiko praleido baruose, o Arrogantnaldo šiukšlė reklamuojasi, kad pastoviai treniruojasi, bet mirė abu maždaug vienu metu. Tai kuris geresnis