"Leipzig" patyrė netikėtą nesėkmę, "Bayer" kyla į antrąją poziciją

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 19-ojo turo rungtynės.

Kiek netikėtą nesėkmę išvykoje patyrė "Leipzig" ekipa. Vokietijos vicečempionai turėjo susitaikyti su varžovų pergale iš Freiburgo rezultatu 2-1.

66-ąją minutę "Leipzig" po Timo Wernerio įvarčio įgijo pranašumą, tačiau tada gavo du atsakomuosius smūgius. 72-ąją minutę rezultatas buvo išlygintas, o į pergalę po keturių minučių "Freiburg" atvedė Robinas Kochas.

Kitose rungtynėse užtikrintą pergalę rezultatu 4-1 prieš "Hoffenheim" pasiekė Lėverkuzeno "Bayer". Pastarieji po pergalės ir "Leipzig" nesėkmės pakilo į antrąją poziciją.

Likusios dvikovos baigėsi Mionchengladbacho "Borussia", "Mainz", "Koln" ir Frankfurto "Eintracht" pergalėmis. 19 val. 30 min. įvyks septintosios turo rungtynės.

"Freiburg" 2 - 1 "Leipzig"

"Gladbach" 2 - 0 "Augsburg"

"Hoffenheim" 1 - 4 "Bayer"

"Mainz" 3 - 2 "Stuttgart"

"Wolfsburg" 1 - 3 "Eintracht"

"Hamburger" 0 - 2 "Koln"