Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Lietuvos rinktinės žaidėjams - puikūs prisiminimai iš „Žalgirio“ stadiono


2019-06-08 16:24:15

Lietuvos rinktinės žaidėjai, stovyklos metu Vilniuje, šįkart gyveno specifinėje vietoje - ten kur kažkada buvo legendinis Žalgirio stadionas ir treniruočių aikštė vadinama Marakana.

Futbolininkai Fedoras Černychas ir Saulius Mikoliūnas bei rinktinės trenerio asistentas Andrius Skerla neslėpė, jog ši vieta kelia dažniausiai gražius prisiminimus. Ne vienas iš žaidėjų čia padavinėjo kamuolius, patys žaidė ir stebėjo rungtynes.

„Daugelį metų žaidėme „Žalgirio“ stadione. Esame čia laimėję jaunių varžybas, žinojau, kad jeigu gerai treniruosiesi, tavęs lauks gera ateitis. Padavinėjau kamuolius „Intertoto“ taurėje, kai „Žalgiris“ žaidė su „Sochaux“. Visas stadionas iš manęs juokėsi, pridariau nesąmonių, apie kurias dabar nepasakosiu“, - šypsojosi rinktinės kapitonas Fedoras Černychas.

„Prisiminimai iš ten tikrai geri. Prisimenu vaikystę, kai eidavome į stadioną ir mums neleisdavo prasinešti vėliavos kotų, tad tėtis įvyniodavo į laikraštį ir pranešdavo. „Žalgirio“ stadione visada buvo didelis rungtynių ažiotažas. Teko ten debiutuoti už Lietuvos rinktinę, legendinėse rungtynėse įveikėme Makedoniją, o Valdas Ivanauskas įmušė tris įvarčius. Gaila, kad čia nebėra stadiono“, - pasakojo A. Skerla.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (5)

Bianco
 Bianco
0 6 06-08 19:49
Tada tam stadione dar ir rezultatai buvo, pamenu kaip buvo abydna kai nelaimejo pries ispanus, nors dominavo stipriai...
6 12 06-08 17:54
Zuokas su Avuliu degs pragare už šito stadiono sunaikinimą
2 6 06-08 18:35
Plauna vilniaus valdzia ir visa futbolo federacija pinigus !!! Ziauru supuve visi
ChelseaFC FcukLoserpool
1 1 06-08 21:21
Kazi Paulinho prisimena sita stadiona?? Vaidule, gal gali paklaust?