"Liverpool" grįžo į pirmąją poziciją, "Arsenal" susitvarkė su "Huddersfield"

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vakare buvo sužaistos dar šešerios 26-ojo turo rungtynės.

Lygiųjų seriją nutraukė ir pergalę namuose pasiekė "Liverpoool" ekipa, kuri rezultatu 3:0 įrodė pranašumą prieš "Bournemouth".

"Raudonuosius" į pergalę atvedė Sadio Mane, Giorginio Wijnaldumo ir Mohamedo Salah įvarčiai.

Po pergalės "Liverpool" susigrąžino prarastą lyderestę ir prieš "Manchester City", kuris rytoj vėl bus sužaidęs rungtynėms daugiau, įgijo trijų taškų pranašumą.

Kitoje dvikovoje sunkią pergalę išvykoje pasiekė Londono "Arsenal" komanda. Alexo Iwobi ir Alexandre'o Lacazette'o įvarčiai atvedė "kanonierius" į pergalę dvikovoje su "Huddersfield".

Kiti susitikimai baigėsi "Cardiff", "Burnley" ir "Watford" pergalėmis bei "West Ham" – "Crystal Palace" lygiosiomis.

"Huddersfield" 1 - 2 "Arsenal"
16' [0 - 1] A. Iwobi
44' [0 - 2] A. Lacazette
90+3' [1 - 2] S. Kolasinac (į savus vartus)

"Liverpool" 3 - 0 "Bournemouth"
24' [1 - 0] S. Mane
34' [2 - 0] G. Wijnaldum
48' [3 - 0] M. Salah

"Crystal Palace" 1 - 1 "West Ham"
27' [0 - 1] M. Noble (11 m. baudinys)
76' [1 - 1] W. Zaha

"Southampton" 1 - 2 "Cardiff"
69' [0 - 1] S. Bamba
90+1' [1 - 1] J. Stephens
90+3' [1 - 2] K. Zohore

"Watford" 1 - 0 "Everton"
65' [1 - 0] A. Gray
90+5' K. Zuoma ("Everton") pašalintas iš aikštės

"Brighton" 1 - 3 "Burnley"
26' [0 - 1] Ch. Wood
61' [0 - 2] Ch. Wood
74' [0 - 3] A. Barnes
76' [1 - 3] S. Duffy