Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Liverpool" legenda S. Gerrardas kabina batelius ant vinies


36-erių metų Stevenas Gerradas paskelbė apie profesionalaus futbolininko karjeros pabaigą.

S. Gerrardo karjera truko 19 metų. Buvęs Anglijos rinktinės saugas neseniai paskelbė, kad palieka Los Andželo "Galaxy", tačiau apie karjeros pabaigą dar nebuvo užsiminta.

Buvo pradėta spėlioti, kad S. Gerrardas likusiam sezonui gali sugrįžti į "Liverpool" klubą, kuriame praleido beveik visą savo karjerą.

Vienas geriausių visų laikų Anglijos saugų "Liverpool" klube praleido 17 metų. Per visą šį laikotarpį anglas spėjo sužaisti 710 rungtynių ir pelnyti 186 įvarčius.

Iš viso profesionalo karjeroje S. Gerradas yra sužaidęs 862 rungtynes.

Manoma, kad S. Gerrardas netrukus pradės trenerio karjerą. Kol kas neaišku, ar užims asistento pareigas "Liverpool" klube, ar pradės karjerą nuo mažesnio klubo.

Geriausi S. Gerrardo karjeros epizodai:

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (22)

3 20 11-24 18:22
Dėl tokių žaidėjų, asmenybių kaip Gerrardas, Puyolis, Del Piero, Raulis ... verta žiūrėti ir mylėti futbolą..kapitonai ir pavyzdys daugeliui ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų.. pasakosiu apie Jūs savo vaikams.. žemai lenkiuosi ir keliu kepurę S.G.
0 9 11-24 20:31
hh:
O jis laimejo kaska europai?? ? , Ar toj supistoj malkinej kaska laimejo?? ,, Anglijoj gal Leganda ,bet Europoi ,tai sudu kruva supistas ,nerasikyt tokias nesamones Leganda :DDD Iniesta, Xavi, Pirlo.
Cempionu lyga
Edas090
0 2 11-24 21:51
Max:
tik neapsimyzkit su savo gerbiu chuju :D lavonas slidinedamas titula prarado, paskui spjove i veida loserpool ir tepe slides i usa :D o cia ka raso mazvaikiai tai baisu ir skaityt :D
Tikrai baisu skaityti tokias, kaip tamstos, "mintis".