Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Liverpool" liko su vienu sveiku centro gynėju, J. Kloppas apie galimą naujoką nekalba


Du pralaimėjimai iš eilės "Liverpool" klube nėra pagrindinė problema – komandoje vienas po kito iš rikiuotės krenta vidurio gynėjai.

Pirmadienį įvykusiose FA taurės trečiojo etapo rungtynėse, kuriose "Wolves" eliminavo "raudonuosius", traumą patyrė dar vienas gynėjas – Dejanas Lovrenas.

Jurgenas Kloppas patvirtino, kad kroatas patyrė pakinklinės sausgyslės traumą, kas D. Lovrenui į aikštę šį mėnesį sugrįžti greičiausiai neleis.

"Liverpool" ekipa dabar turi viena sveiką vidurio gynėją – Virgilį van Dijką. Joe Gomezas į rikiuotę grįžta sausio pabaigoje, o Joelis Matipas dar nežais bent kelias savaites.

Nepaisant to, kad komanda susidūrė su rimtomis problemomis gynyboje, J. Kloppas apie naujoką šioje pozicijoje nekalba.

"Anglija greičiausiai yra vienintelė šalis, kurioje galvojama, kad problemos yra išsprendžiamos įsigijus naujus žaidėjus. Mes turime keturis centro gynėjus. Dabar trys, o galbūt du su puse, yra susižeidę, tačiau mes bandysime kažkaip išsikapstyti iš šios sudėtingos situacijos", - kalbėjo strategas.

Manoma, kad laikinam vidurio gynėjų porą sudarys V. van Dijkas ir Fabinho, kuris jau vakarykštėse rungtynėse buvo išbandytas šioje pozicijoje.

Straipsnio įvertinimas: 1 2

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (3)

Kyli&NeyBest
0 12 01-08 16:06
Ir tai van dijkas del korteliu praleis pirma ucl matcha