Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Lyg ant sparnų žaidusi Meksikos rinktinė patiesė vokiečius (VIDEO, FOTO)


18 valandą Maskvos stadione įvyko pagrindinė F grupės dvikova – tarpusavyje susigrūmė Vokietija su Meksika. Planetos čempionų startas susiklostė nesėkmingai – pirmajame kėlinyje įvartį pasiekę meksikiečiai pasiekė pergalę rezultatu 1-0.

Meksikiečiai rungtynes pradėjo itin aktyviai – jau pirmos atakos metu teko paplušėti Jerome‘ui Boatengui, kuris „sugėrė“ varžovo smūgį iš gana dėkingos pozicijos.

Tačiau jau 3-ąją minutę vokiečiai atsakė tuo pačiu – Timo Werneris po puikaus Joshua Kimmicho perdavimo pabėgo nuo varžovo ir smūgiavo visai šalia virpsto.

10-ąją minutę laimę iš tolimos distancijos pabandė Hectoras Herrera, tačiau Manueliui Neueriui šis meksikiečio smūgis sunkumų nesukėlė.

Meksikiečiai visas 20 minučių rodė aukštą žaidimo tempą – vokiečiams nepavyko ilgai kontroliuoti kamuolio, o Šiaurės ir Centrinės Amerikos atstovai itin pavojingai regzdavo greitas atakas.

Vėliau kiek žaidimo tempas krito, tačiau ir vieni, ir kiti gynėjams pailsėti neleido.

35-ąją minutę Vokietijos rinktinė buvo nubausta – Javieras Hernandezas išmaudė Matsą Hummelsą, atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę įkertančiam Hirvingui Lozano ir šis puikiu smūgiu pažeme netikėtai išvedė Meksiką į priekį.

39-ąją minutę vokiečiai buvo arti išlyginamojo įvarčio – baudos smūgį mušti stojęs Toni Kroosas atliko suktą smūgį į Meksikos rinktinės vartus, tačiau Guillermo Ochoa pademonstravo savo klasę ir numušė kamuolį už vartų linijos.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką pavojingesnių atakų nebeįvyko ir komandos į rūbinė nužygiavo esant rezultatu 0-1.

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek kitokiu futbolu – abi komandos stengėsi kiek daugiau laiko būti su kamuoliu nei kurti greitas atakas. Greito įvarčio nei į vienų, nei į kitų vartus taip ir nekrito.

Rezultato greitai negavęs Joachimas Lowas 60-ąją minutę nusprendė imtis permainų – vietoj aikštės viduryje žaidusio Sami Khediros metė Marco Reuso.

64-ąją minutę arti fantastiško įvarčio buvo Joshua Kimmichas, kai gavęs kamuolį iš Jerome‘o Boatengo smūgiu per save pasiuntė kamuolį visai šalia skersinio.

75-ąją minutę Toni Kroosas vėl atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau šį kartą kamuolys neskriejo į vartų plotą.

Per likusį laiką vokiečiai metė visas pajėgas į varžovų aikštės pusę, tačiau drausmingai sužaidę meksikiečiai čempionatą pradėjo sensacinga pergale – įveikė į titulo apgynimą nusitaikiusius vokiečius.

Rezultatas:

Vokietija 0 – 1 Meksika
35‘ [0 – 1] H. Lozano


 


PČ: Vokietija - Meksika


Straipsnio įvertinimas: 5 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
U
2 84 06-17 19:11
Va ka reiskia kai pries cempa Meksikieciai pasieme nama 30 prostituciu ir su gera nuotaika atskrido zaist...nu tobula o kazkas sensacija is to dare!
A
7 69 06-17 18:52
Sveiki, norėčiau paklaust ar čia mane viena nervina ta moteris?
ziedas
6 60 06-17 18:11
bliamba vojevodinas tai viskas ok,bet kam tas merginas ,viska gadina
Elgo
 Elgo
7 55 06-17 18:25
1. Maksimas: tai nieko nereiškia, kai Neueris nežaidė beveik visą sezoną? Greta: nu jis šiaaaaaip geeeeras... hehe 2. Maksimas: o kaip gi skandalingosios foto? (Ozilio ir Gundogano) Greta: faktų nėra... Du pirmi prasižiojimai mergaitės ir du baaaisūs nusišnekėjimai. Prašyčiau...
Del manes
2 43 06-17 18:36
Vojvodinas galetu visas cempionato rungtynes komentuot Bet kad finala sitam zmogui duotu LRT, tai tikrai neprasautu.