Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

"Lyon" pasirengęs uždrausti nacių gestą rodžiusiam sirgaliui visą gyvenimą lankytis stadione


Policija atlieka tyrimą dėl Liono klubo sirgaliaus, kuris rungtynių su Mančesterio "City" metu rodė nacius šlovinantį gestą. Prancūzų klubas yra pasirengęs uždrausti šiam sirgaliui visą gyvenimą rodytis stadione. 

Vyriausias Mančesterio komisariato viršininkas Garethas Parkinas pasmerkė tokį sirgaliaus gestą: "Tai yra netoleruotinas elgesys, tokių poelgių neturėtų būti nei visuomenėje, nei sporte. Mes linkę surasti kaltininką, visi rasistiniai ir panašaus pobūdžio nusikaltimai sporte nėra ir nebus toleruojami."

F grupės pirmajame mače Liono klubas nugalėjo Mančesterio "City"  rezultatu 2-1. Mačo metu buvo nufilmuotas ir patalpintas internete sirgalius rodantis nacių garbinimo gestą. 

Liono klubas išplatino pranešimą, kuriame buvo sakoma: "Kai tik bus surastas šis nusikaltėlis, jam bus uždrausta lankytis klubo rungtynėse iki gyvenimo pabaigos."

Straipsnio įvertinimas: 0 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (4)

MettaworIdpeace
1 8 09-21 10:58
Cia tas pats, kaip Ronaldo raudona - uz nieka!
Jurgen Teller
5 2 09-21 09:49
Kai kas nors susimuša ir sužaloja žmones, tai jie gauna pinigines baudas ir papildomas sankcijas – draudžia iki sezono galo patekti į stadioną, atima tavo vietą stadione ir pan. Šiuo atveju mes turime ne tik "pakeltą ranką į viršų" – mes turime saliutą agresyviai ideologijai, kurios neturėtų būti ne tik futbole, bet ir išvis, apskritai.