Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

"Lyon" pasirengęs uždrausti nacių gestą rodžiusiam sirgaliui visą gyvenimą lankytis stadione


Policija atlieka tyrimą dėl Liono klubo sirgaliaus, kuris rungtynių su Mančesterio "City" metu rodė nacius šlovinantį gestą. Prancūzų klubas yra pasirengęs uždrausti šiam sirgaliui visą gyvenimą rodytis stadione. 

Vyriausias Mančesterio komisariato viršininkas Garethas Parkinas pasmerkė tokį sirgaliaus gestą: "Tai yra netoleruotinas elgesys, tokių poelgių neturėtų būti nei visuomenėje, nei sporte. Mes linkę surasti kaltininką, visi rasistiniai ir panašaus pobūdžio nusikaltimai sporte nėra ir nebus toleruojami."

F grupės pirmajame mače Liono klubas nugalėjo Mančesterio "City"  rezultatu 2-1. Mačo metu buvo nufilmuotas ir patalpintas internete sirgalius rodantis nacių garbinimo gestą. 

Liono klubas išplatino pranešimą, kuriame buvo sakoma: "Kai tik bus surastas šis nusikaltėlis, jam bus uždrausta lankytis klubo rungtynėse iki gyvenimo pabaigos."

Straipsnio įvertinimas: 0 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.



  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Ged
3 31 09-21 01:20
Sirgaliai suniokoja tribunas ir susimusa iki krauju ir rimtu traumu - nieko tokio. Zmogus pakelia ranka i virsu kuri kazkam su kazkuo asocijuojas - banas visam gyvenimui
MettaworIdpeace
1 8 09-21 10:58
Cia tas pats, kaip Ronaldo raudona - uz nieka!
ggf
2 9 09-20 23:39
Nu ***
aha
0 6 09-21 11:40
cia dar pamatyk ir sugalvok sitaip neduok dieve pakelsi ranka kazkam ir uzniestes peti pasikasysi, pz gyvenime i stadikus neieisi
Smigolas
2 4 09-21 13:23
Laikai keiciasi, istorijos ratas sukasi. Eurotolerastai bus nuversti ir vel ateis “tokiu gestu” sloves metas. Svedija tai jau pradejo, Vokietija jau bruzda taip pat. Paminesit mano zody ✋????