Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Alonso nesiruošia palikti "Chelsea" ekipos


2019-07-19 12:49:35 Premier League Chelsea FC

Su persikėlimu į Ispaniją šią vasarą siejamas Londono "Chelsea" krašto gynėjas Marcosas Alonso, panašu, kitą sezoną ir toliau gins "aristokratų" garbę.

28-erių ispanas kurį laiką buvo siejamas su perėjimu į Madrido "Atletico" ekipą, futbolininko situaciją, anot žiniasklaidos, sekė ir "Barcelona".

Vis tik su komanda artėjančiam sezonui besiruošiantis M. Alonso, bendraudamas su žurnalistais, patikino, jog šią vasarą išvykti tikrai neketina.

"Žinoma, kitą sezona tikiuos būti "Chelsea" gretose. Praėjusiais metais pasirašiau naują kontraktą ir esu čia labai laimingas.

Nežinau, ar kiti klubai kreipėsi dėl galimo perėjimo. Apie tai reikėtų klausti klubo direktorės.

Mano kontrakte liko dar ketveri metai ir dėl to esu labai laimingas. Pastarieji trys sezonai buvo nuostabūs, todėl noriu tai tęsti. Noriu toliau žaisti bei iškovoti daugiau trofėjų", - sakė M. Alonso.

Ispanas praėjusį sezoną "Chelsea" gretose sužaidė 39 rungtynes, per kurias pelnė 4 įvarčius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (2)

2 0 07-19 19:41
8 vietaDd kas dar tokius gimdo ***
4 1 07-19 13:03
Neblogas ,bet letokas gynejas aisku galejo ir parduoti leisti jaunimui judeti ir emersona juk turim reikia greitesnio tiek ginyboj tiek i puolima zaisti