Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Ozilas: pratęsti sutartį su "Arsenal" buvo lengva


2018-03-13 20:33:36 Mesut Özil Premier League Arsenal FC

Mesutas Ozilas tikina, kad sprendimas pratęsti sutartį su Londono "Arsenal" buvo nesunkus ir ateityje jis tikisi su komanda iškovoti ne vieną titulą.

Prieš oficialiai susiejant ateitį su klubu iki vokiečio tapimo laisvuoju agentu tebuvo likę šeši mėnesiai, tad sirgaliai buvo gerokai sunerimę, o konkurentai jau trynė rankomis.

Vis dėlto, "kanonieriai" šią savo žvaigždę sugebėjo išsaugoti nepaisant to, jog į "Manchester United" išvyko Alexis Sanchezas.

"Jausmas tikrai geras", - apie pratęstą kontraktą Ozilas pasakojo "Arsenal Player".

"Esu išties laimingas pasirašęs sutartį su tokiu didžiu klubu kaip "Arsenal". Visada sakiau klubui, kad čia esu laimingas, o dabar padėjau parašą, taigi, jaučiuosi tikrai laimingas."

"Mano komandos draugai bei šeima visuomet mane palaikė. Kartu su šia ekipa turiu daug tikslų, noriu juos pasiekti ir esu išties laimingas. Myliu šį miestą."

"Prieš pasirašant kontraktą kalbėjau su šeima apie tai, koks sprendimas man būtų geriausias. Galiausiai, šiam klubui ištarti "taip" buvo lengva."

"Lieku čia ir toliau bei tikiuosi, jog su komanda laimėsime šiek tiek titulų. Aš tuo tikiu."

Šis "Arsenal" sezonas jau yra beveik palaidotas, bet Ozilas dar gali "kanonierius" atvesti iki triumfo UEFA Europos lygoje.

Straipsnio įvertinimas: 6 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Alco
1 5 03-13 23:01
Tai aisku lengva tereikejo parasa padet ant 300k i savaite sutarties kr ranka wenegerui paspaust , tik klausimas kodel delse iki paskutines sekundes? :Ss
Šašliykas
0 0 03-14 10:35
Be to, gerai, kad pasiliko, nes butu beges i ManU tai butu Alexio likimas, vakar su Sevilla klyna gavk, zaisdamas atraminiu nieko nesukure ir nieko nesugriove.
Šašliykas
0 0 03-14 10:34
Nelyginkit Ozilo su Ronaldo tipo lyderio savybem. Romaldo kai prapuola, tai sugryst labai sunku buna.
Arsenal FC
7 7 03-13 21:51
Jei savininkai, kurie tų pinigų turi, gerai pasipurtys ir paims tikrų vyrų į gynybą ir atraminius saugus bei vieną kitą normalų saugą vietoj tinginių Iwobi ir Wilshero, tai tikrai šansų titulams daug. Puolime potencialo yra sočiai.Jei ir toliau žais su minkštakūniais Elneny ir akademijos neapsiplunksnavėliais, tai pasikapot dėl penktos vietos bus pats tas.
Faktas
4 2 03-14 00:21
Ir jus ten moderatoriai Arsenal fanai.Baikit trynt komentarus,kurie ira teisyngi? Bet neižeidžiantis.Baikit vaikai siaust.