Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Pochettino apie A. Wengerą: turi būti ypatingas, kad liktum komandoje 20 metų


Karo tarpo „Tottenham“ ir „Arsenal“ ekipų vairininkų neišvysime. „Tottenham“ ekipos strategas Mauricio Pochettino labai gražiai atsiliepė apie savo varžovą ir pažėrė jam komplimentų.

Arsene‘as Wengeras prie „Arsenal“ ekipos vairo stovi nuo 1996 metų, o M. Pochettino yra įsitikinęs, kad turi būti tikrai ypatingas, jog tiek ilgai išliktum vienoje komandoje.

„Jei esi komandoje penkerius metus, tai reiškia, kad esi geras treneris. Jei esi komandoje 10 metų, tai turi būti labai geras.

Tačiau norint likti komandoje daugiau negu 20 metų, tu privalai būti ypatingas“, - kalbėjo M. Pochettino.

Straipsnio įvertinimas: 2 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
:)
2 12 11-17 14:46
Wengeras nėra geras treneris, jis man labiau tiktu į vadinamų "Scoutu" vaidmenį nes jis turi talentą surasti ir prisivilioti tikrai labai talentingus žaidėjus už gan priimtiną kainą
TCO
0 9 11-17 17:37
Nu pagal dabartinę statistiką tai čia kosminiai skaičiai
justas
1 7 11-17 14:58
tai vadinama neryžtingumu.
Rodgersas
0 6 11-17 14:43
Specialus ??? Tam pačiam straipsnį jau yra teisingas vertimas panaudotas - "Ypatingas". Specialus sugalvok tu man taip išverst... Ir dar antraštėj panaudotas tas pat žodis...
Arsenal FC
2 7 11-17 22:19
Puikus treneris ir strategas. Jūs manot ateitų kažkas kitas ir gautų trilijonais pasitaųkyt? Nemanau. Ką Wengeras išspaudžia su turimais resursais, nėra blogai, ypač ką išspaudė kai pinigų išvis nebuvo. Ir starte visokie Jenkinsonai, Gibsai ir kitokie panašūs žaidė. Wengeras jau senai pasakė, kad su kai kuriais klubais finansiškai negali lygintis, tai leidžia kiek gali. Nemanau, kad jis spaudikas. Čia jau Kronke nuimt reiktų, tai Usmanovas atidarytų piniginę. Kol tas amerikonas trūnys kaip savininkas, tol klubo politika bus kaip buvo. AW vertas didžiulės pagarbos. Ir kokie būtų rezultatai, aš palaikau jį ir džiaugiuosi kad jis dar Arsenal treneris. Bet jau nebeilgai. Sėkmės mano mylimai komandai ir šiam puikiam treneriui.