Visos rungtynės
Ar "Bayern" turėtų kreiptis į M. Pochettino?
  • Taip, argentinietis yra idealus pasirinkimas
  • Ne, reikia laukti vasaros ir kitų kandidatų
  • Šanso visam sezonui nusipelno H. Flickas

Visos apklausos

M. Sarri: "Nusipelniau likti "Chelsea" klube"


2019-05-30 12:12:31 Chelsea FC Maurizio Sarri

Londono "Chelsea" komandą į triumfą atvedęs ir pats pirmąjį trofėjų savo karjeroje laimėjęs Maurizio Sarri tvirtina, kad jis šį sezoną įrodė pakankamai, kad galėtų tęsti darbus ir kitą sezoną.

M. Sarri atstovaujama "mėlynųjų" ekipa rezultatu 4:1 įrodė pranašumą prieš "Arsenal" Europos lygos finale. Nepaisant to, kad "Chelsea" ekipai tai buvo antras finalas šį sezoną, o "Premier" lygoje buvo užimta trečia pozicija, specialisto iš Italijos ateitis vis dar kabo po klaustuku.

Teigiama, kad "Chelsea" nori jį pakeisti Franku Lampardu, tačiau ir pats M. Sarri yra sulaukęs pasiūlymo iš Turino "Juventus". Visgi strategas šiuo metu galvoja tik apie "mėlynųjų" klubą.

"Aš turiu pasikalbėti su klubu ir sužinoti, ką aš dar galiu duoti "Chelsea" ir ką "Chelsea" gali padaryti dėl manęs", – po triumfo sakė M. Sarri.

"Aš myliu "Premier" lygą ir labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę dirbti "Chelsea" klube. Tačiau kaip ir kiekvieną sezoną turi susėsti prie vieno stalo su klubo vadovais ir pasikalbėti.

Mano įsitikinimu, aš nusipelniau likti komandoje, tačiau mano nuomonė nėra svarbiausia", – pridūrė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 17 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (2)

2 72 05-30 13:06
Čia jau kaip Kepa pasakys...
DjVasiaful
2 47 05-30 13:53
Lampardas dar tegul užauga ir tegul pabūna Derbyje pora sezonu. Sarri nusipelnė šanso kad ir koks sezonas buvo blogas visgi pabaigoje išspaudė maximuma. EPL 3 vieta, CL kelialapis ir trofėjus Europos taurės. Bravo
0 11 05-30 14:54
Manau reiktu leisti toliau treniruoti ir tada ziuresim kokie bus rezultatai su naujai is daugelio jaunimo sukomplektuota komanda puse komandos keisis kardinaliai todel,kad reikia ir del uzdraustu pirkimu
dovydasi15
0 7 05-30 19:13
Turi likti! Sarri su tokia sudėtimi, lyginant kokias sudėtis turėjo City, LVP, Tottenham, išspaudė maximumą PL, o ir dar EL laimėta, manau, geriausias susiklostęs variantas, koks tik galėjo nutikti Chealsiui.
Gnomo kekse
0 7 05-30 18:47
Sakyciau Chelsea si sezona pasieke daugiau nei tiketasi pries. Nusipelno likti.