Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Malmėje neliko skandalingosios Z. Ibrahimovičiaus statulos


lrytas.lt 2020-01-16 18:06:19 Zlatan Ibrahimovic

„AC Milan“ puolėjo Zlatano Ibrahimovičiaus statulos neliko prie Malmės miesto stadiono. Ant postamento – tik figūros abi pėdos, rašo lrytas.lt.

Sausio mėnesio pradžioje „Malmo“ klubo aistruoliai įpjovė statulos kojas ir figūra nuvirto ant apsauginės tvoros. Šalia buvo paliktas užrašas: „Sutvarkykite šiukšles!“.

Tai buvo kerštasi už jo finansinę investiciją į pagrindinio „Malmo“ ekipos varžovo klubą.

Lapkritį prie Malmės stadiono pastatytas Z.Ibrahimovičiaus paminklas vos ne kas savaitę sulaukdavo vandalų susidomėjimo.

Kartą nupjauta statulos nosis ir pirštai, ji buvo du kartus padegta, statula buvo apkabinėta tualetu ir tualeto dangčiu, jau sykį bandyta nupjauti statulos kojas ir buvo pakabinta kilpa ant bronzinio Z.Ibrahimovičiaus atvaizdo kaklo.

Vandalai išpuolius pradėjo po to, kai futbolininkas nusipirko 25 proc. „Hammarby“ klubo akcijų – šis Švedijos sostinės klubas yra vienas didžiausių „Malmo“ konkurentų šalies pirmenybėse. 

Būtent Malmės mieste prieš 20 metų profesionalo karjerą pradėjo vienas garsiausių Švedijos futbolininkų pravarde Ibra, kuris per savo karjerą žaidė Turino „Juventus“, Milano „Inter“, „Barcelona“, „Paris Saint-Germain“, „Manchester United“ ir kituose klubuose. 

Straipsnio įvertinimas: 6 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (8)

1 7 01-17 09:14
Bus pamoka, kad nereiki gyviems žmonėms išviso paminklų statyti, bo dar visko atsitikti gali.
7 8 01-16 23:28
Tai nevykeliai taip pasielge neismaneliai
24 17 01-16 20:11
Idiotizmas. Tokius protelio nereikalaujančius žygdarbius kiekvienas spoguotas paauglys gali padaryti ir nuo to visiems geriau ? Ibra daug davė Malmės kaimui ir visam Švedijos futbolui bet ne išdrįsta mankurtai paminklą griauti. Tie paaugliai per 10000 gyvenimų tiek nepasieks ko pasiekė Ibra bet va džiaugsis ale žygdarbį padarę nors jau po savaitės visi pamirš o Irba ir po 30m atsimins