Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Man City" žaidėjams traumų linkėjęs P. Pogba bus priverstas praleisti Mančesterio derbį


Paulis Pogba demonstravo aukščiausios klasės futbolą rungtynėse prieš Londono "Arsenal", tačiau 74-ąją minutę minutę buvo skaudžiai nubaustas už savo neapgalvotą elgesį.

"Manchester United" rezultatu 3-1 nugalėjo "Arsenal", bet minėtą rungtynių minutę liko žaisti dešimtyje, nes Pauliui Pogba buvo parodyta raudona kortelė - jis su grifais užlipo ant Hectoro Bellerino kojos.

Rungtynių arbitras nesudvejojo ir Prancūzijos rinktinės saugui iškart parodė raudoną kortelę. Tai reiškia, kad saugas bus priverstas praleisti mažiausiai dvi rungtynes.

Be P. Pogba "Man Utd" turės verstis itin svarbiose rungtynėse - kitą savaitgalį "raudonieji velniai" namuose priima lyderius "Man City", kuriuos yra būtina įveikti norint tęsti kovą dėl titulo.

Internautai ėmė džiūgauti prancūzo raudona kortele, nes prieš pat rungtynes pasirodė reportažas, kuriame P. Pogba palinkėjo "miestiečių" žaidėjams gauti traumas, jog jie pajaustų situaciją, kokią turėjo "Man Utd".

"Žinau, kad labai blogai yra sakyti tokias mintis, bet aš tikiuosi, kad "Man City" ekipoje kai kurie itin svarbūs žaidėjai patirs traumas, kaip nutiko ir mums", - BBC laidoje sakė prancūzas.

Karma yra labai skaudus dalykas, Pauli?

Straipsnio įvertinimas: 7 29

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Monte cristo
20 42 12-03 12:02
Karma is bitch pogba gaidys pasiputes...
pogshit
27 45 12-03 12:21
hahaha duhas dabintojas. gales kirpykloj derbi ziuret.
liudeselis
13 28 12-03 13:14
suzalotas zmogus, suns lygio iq, geda futbolo pasauliui, geras zaidejas aiksteje, bet blogas zaidejas uz, reiskiasi ne zaidejas..liudna
Ravanelli
12 27 12-03 12:56
Žengia Balotelli pėdomis.
.
9 20 12-03 14:16
Šiaip jis tik blogai išsireiškė. MU pusė komandos traumose, bet tai netrukdo mums kovot dėl titulo. Jis tenorėjo pasakyt, kad nejaučia lygybės ta prasme. O kalbantiems apie durnumą, prisiminkit aguerus, suaresus ir kitus kenksmingesnius