• Neigiamai, nemanau, kad rezultatai pasikeis
  • Tai buvo geriausias įmanomas variantas
  • Kol kas sunku pasakyti

"Man Utd" minimaliu skirtumu palaužė "Leicester"

Sekmadienį tęsiasi Anglijos "Premier" lygos 25-asis turas, kuriame buvo sužaistos aštuntosios rungtynės.

"Leicester City" namuose priėmė "Manchester United" vienuolikę. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai šį kartą neklydo ir varžovus įveikė rezultatu 1:0.

Vienintelis ir pergalingas įvartis buvo pasiektas pačioje mačo pradžioje – po išradingo Paulio Pogba perdavimo 9-ąją minutę tiksliai į varžovų vartus smūgiavo Marcusas Rashfordas.

Antrajame kėlinyje "lapės" rodė agresyvesnį žaidimą varžovų aikštės pusėje, tačiau to įvarčiui pasiekti nepakako – "raudonieji velniai" džiaugėsi sunkia, bet itin reikalinga pergale.

"Manchester United" bent laikinam pakilo į penktąją vietą ir nuo "Chelsea" futbolininkų išlaiko dviejų taškų atsilikimą.

"Leicester" komanda pergalės pasiekti nesugeba jau ketvirtas rungtynes iš eilės – tai buvo trečioji nesėkmė per paskutinius keturis turus.

"Leicester" 0 - 1 "Man Utd"
9' [0 - 1] M. Rashford

Straipsnio įvertinimas: 6 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (10)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

2 18 02-03 19:06
Ir wel niurus zaidimas po golo gerai kad De Gea rankos ilgos :-D
0 8 02-04 09:10
Leicester nėra silpna komanda. Tą parodo ir prieš kelias dienas lygiosios su Liverpool. Normali ta pergalė, nei ji sunki, nei ką. Taip, MU daug progų nesukūrė, bet tą patį galima pasakyt ir apie Leicester. Be to, MU į vartų plotą pataikė tiek pat kartų ir kamuolį laikė ilgiau. Čia tikrai ne tos rungtynės, kurias vartininkas ištraukė.
1 7 02-03 21:18
Kur tas vaflis vaidoshius
0 2 02-04 12:24
Fanai,normaliai mastantis,nori kad liktu OGS,o tam padetu taure bent FA cup. Labai daug teigiamu emociju komandos viduj inestu,ko manau ir reikia po tokios sez pradzios. Svajonese zinoma yra ir UCL,bet cia dar reik pirma Paryziu paguldyt,tada manau viskas imanoma
1 3 02-04 08:04
Bet kaip niurei atrode vakar Alexis baisiau negu Mata :-D ciuju Alexis ir neatsiskleis Untd laikas jy parduot ir imt kazka kita