Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

"Milan" sporto direktorius: "Ibra? Neatmetame šio varianto"


2018-10-11 15:36:31 Zlatan Ibrahimovic Serie A A.C. Milan

"Milan" sporto direktorius Leonardo, kalbėdamas apie Luco Paquetos sandorio formalumus, užsiminė, kad išlieka nedidelė tikimybė, kad į klubą sugrįš Zlatanas Ibrahimovičius.

37-erių metų veteranas šiuo metu rungtyniauja Los Andželo "Galaxy" komandoje, tačiau jo sportinė forma neprastėja - per 25 rungtynes įmuštas 21 įvartis.

Jungtinėse Amerikos Valstijose futbolo sezonas artėja link pabaigos, todėl "Milan" galvos apie žaidėjo nuomos sutartį šios žiemos transferų lange.

"Man atrodo normalu, kad su juo yra palaikomi asmeniniai ryšiai. Kai tik sugrįžau į komandą iškart pagalvojau apie Ibrą, ir man visiškai nesvarbu, ar jam jau yra 37-eri metai.

Dabar transferų langas yra uždarytas, todėl neskubame kalbėti apie sprendimus, kurie dar nėra padaryti. Mes neturėtume pamiršti, kad esame FFP taikiklyje, tačiau mūsų noras nesikeičia - norime kurti konkurencingą komandą", - teigė Leonardo.

Paklaustas apie Luco Paquetos sandorį, Leonardo atsakė: "Susitarimas yra pasiektas, tačiau perėjimų langas atsidarys tik žiemą ir vis dar keletas neišspręstų detalių."

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes