Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Mundo Deportivo": Neymaras pranešė PSG klubo savininkui apie norą grįžti į "Barcą"


Su Brazilijos rinktine "Copa America" turnyre pasirodyti negalėjęs Neymaras dabar intensyviai sprendžia savo ateities klausimą.

Brazilijoje žiniasklaidoje pasklido kalbos, kad Neymaras apsisprendė palikti Paryžiaus "Saint-Germain" klubą. "Barcelona" yra nusiteikusi atgal prisivilioti brazilą, dėl kurio sutiktų paaukoti ir tris savo futbolininkus – Samuelį Umtiti, Ivaną Rakitičių bei Ousmane Dembele.

"Mundo Deportvo" tvirtina, kad Neymaras susirašinėjo su PSG klubo savininku Nasseru Al-Khelaifi ir pareiškė, kad padarė klaidą prisijungdamas prie jų komandos.

"Nebenoriu daugiau čia žaisti. Noriu grįžti į namus (Barseloną – red.), kurių ir neturėjau palikti", – tokie Neymaro žodžiai cituojami ant pagrindinio "Mundo Deportivo" viršelio.

Kitas Ispanijos dienraštis – "Gol" – teigia, kad Neymaras jau pradėjo žvalgytis į naujuosius namus Barselonoje.

 

Straipsnio įvertinimas: 9 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (12)

11 35 06-19 11:31
Jau geriau neymaras atgal negu griezmana pirkti ta garbanota kausa
M-NUS
0 8 06-19 15:56
Real sujudėjo rinkoj, galbūt norisi ir Barcai atsakyti kažkuo panašiu ir driokstelt. Dembele, Neymar, Griezmann - visi su charakteriai ir visi cirkininkai visgi Nežinau net kurį rinkčiausi, jeigu reikėtų. Barcos fanams gal visgi palinkėsiu, kaip kažkas ir minėjo, trenerio pokyčio, nes jo turbūt labiausiai reikia.
7 8 06-19 13:56
Turetu but "telemundo" presenta Pats nezino jau ko nori sitas zuvies grybas
0 0 06-20 16:18
Jeigu jis gristu ir vel pasijustu nelyderiu gal ir nebavaidintu kaip PSG Jauciasi lyderis nors toks. Jei gristu i barca gal vel normaliai zaist pradetu