N. Bendtnerio hat-trickas nokautavo JAV, vokiečiai sužaidė lygiosiomis su australais

Šį vakarą įvairių valstybių nacionalinės rinktinės besiruošdamos žemynų čempionatų atrankai žaidė draugiškas rungtynes. Įdomiausi susitikimai įvyko tarp Danijos ir JAV bei Vokietijos ir Australijos futbolininkų.

Penkių įvarčių drama susiklostė danų bei amerikiečių akistata. Pirmajame kėlinyje įvarčius pelnius Jozy Altidorei ir Nicklasui Bendtneriui komandos į rūbines išsiskirstė švieslentėje degant lygiam rezultatui 1-1, tačiau pats įdomumas prasidėjo po pertraukos.

66-ąją minutę pasižymėjus Aaronui Johannssonui atrodė, kad JAV rinktinė sugebės palaužti europiečių pasipriešinimą. Vis dėlto, per paskutines dešimt dvikovos minučių dar du tikslius smūgius atliko vakaro herojumi tapęs "Wolfsburg" snaiperis Bendtneris.

Kitose rungtynėse pasaulio čempionai vokiečiai surėmė ginklus su Australijos nacionaline ekipa. Azijos pirmenybėse triumfavusiai vienuolikei į Marco Reuso įvartį atsakius dar dviem bei rezultatą persvėrus savo naudai, Joachimo Lowo auklėtiniai vos nepatyrė netikėto pralaimėjimo.

Juos šiame mače išgelbėjo šį sezoną itin buksuojantis Milano "Inter" puolėjas Lukasas Podolski, pasižymėjęs 81-ąją minutę.

Danija 3 - 2 JAV
[0-1] 19' Jozy Altidore
[1-1] 33' Nicklas Bendtner
[1-2] 66' Aaron Johannsson
[2-2] 83' Nicklas Bendtner
[3-2] 90' Nicklas Bendtner

Vokietija 2 - 2 Australija
[1-0] 19' Marco Reus