Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Naują sutartį su "Atletico" netrukus pasirašysiantis A. Griezmannas uždirbs daugiau nei C. Ronaldo


Ispanijos žiniasklaidoje jau kurį laiką kalbama, kad Antoine'as Griezmannas visgi greičiausiai liks Madrido "Atletico" gretose.

Jį jau visą sezoną į savo gretas vilioja "Barcelona". Ispanijos čempionų vadovai jau net viešai buvo pradėję kalbėti, kad A. Griezmannas bus vienas prioritetinių pirkinių šią vasarą.

Kaip praneša "COPE", prancūzas gerai apgalvojęs nusprendė atmesti katalonų klubų pasiūlymą. Teigiama, kad jis sutiko su "Rojiblancos" pasirašyti naują kontraktą, galiosiantį iki 2023 metų.

Skelbiama, kad pagal naują sutartį jis Ispanijoje mažiau uždirbs tik už Lionelį Messi - "Atletico" sutiko puolėjui mokėti 23 mln. eurų per metus.

A. Griezmannas pralenks Cristiano Ronaldo, kuris uždirba 21 mln. eurų. Būtent šie skaičiai ir veda prie išvykimo portugalą.

Straipsnio įvertinimas: 14 6

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
4 62 06-09 15:11
Kane lieka, griezmanas lieka, cia labai gerai futbolui
Azza
4 23 06-09 17:50
Smagu, kad Grizi lieka, Atletico organizacija mažais žingsneliais auga ir klubas tampa grandu.
biciuxxx
12 31 06-09 15:36
nu ce normalei mldc baxuras krc uskaitau sita respect krc
Wow
4 11 06-09 21:05
Tiek daug žmonių tiki random naujienomis ir rašinėja "smagu, kad Grizi lieka". Are you sure about that? Bet kokios "naujienos", kad lieka ar, kad išvyksta yra klaidingos, nes tie idiotai nežino ką nusprendė Grizi. O jis pats aiškiai pasakė, kad viską iki WC liko 4 dienos, per jas ir praneš. Bet kokios kitos naujienos yra tiesiog baisus clickbait
varnas
0 4 06-09 20:35
wrf:
turtingaiusias kinas komanda financuoja,sako negali konkuruoti su lizinginem komandom realu ir barca:)))))))))))))kokiu cia tik lavoneliu neapsireiskia..
Lavoneli pasiziurek kiek turtingiausiu Kinu jau privinansavo Vienas jau svaigo kad Espanjolas jau tuoj cempionu lygoj zais kitas Milana gaivina