Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • A.Skarbalius
  • I.Pankratjevas
  • M.Čepas
  • V.Trakys
  • T.Ražanauskas
  • A.Liubinskas
  • Kitas lietuvis
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

Visos apklausos

Neymaras apie B. Kuipersą: "Jis visiškai negerbia žaidėjų"


Paryžiaus "Saint-Germain" klubo žvaigždė Neymaras teigia, kad UEFA Čempionų lygos dvikovai Neapolyje teisėjavęs Bjornas Kuipersas peržengė visas ribas.

"Napoli" ir PSG dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1, tačiau teisėjo klaidomis iškart po mačo jau spėjo pasiskųsti ir PSG klubo savininkas. Neymarą šioje dvikove papiktino ne tariamos arbitro klaidos, o parodyta nepagarba žaidėjų atžvilgiu.

"Nėra jokių pasiteisinimų dėl klaidų, nes tai gali nutikti bet kam", - sakė Neymaras. - Tiesėjai yra tokie patys žmonės kaip ir visi ir jie taip pat daro klaidas, net jeigu mes ir turėjome gauti akivaizdų 11 metrų baudinį".

"Tačiau jo elgesys su žaidėjais parodė didžiulę nepagarbą mūsų atžvilgiu. Tai buvo vienintelė priežastis, kodėl trumpam buvau pasikarščiavęs ir apsikeičiau su juo keliais žodžiais.

Jam reikia pradėti gerbti futbolininkus. Jis nėra svarbiausias žmogus rungtynėse, švilpukas ir kortelės kišenėje jam nesuteikia tokio pranašumo. 

Aš ant jo supykau už tai, kaip jis su manimi elgėsi aikštėje", - pasakojo brazilas.

Po lygiųjų PSG komandos situacija C grupėje nėra lengva - kitame ture "Liverpool" komandai dar kartą patiesus PSG, o "Napoli" laimėjus prieš "Crvena Zvezda", jau už borto nepriklausomai nuo paskutinio turo liktų paryžiečiai.

Straipsnio įvertinimas: 3 4

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (10)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

0 1 11-07 20:13
Klopas:
Nezinau ar pastebejote, bet Neymaras po pasaulio cempo Rusijoje, kai susilauke daugybes kritikos ir pasaipu, pradejo keistis i geraja puse. Kaip cia kazkas minejo, paastaruoju metu tikrai pradejo garbingiau losti. Gal ir Tuchelio indelio yra.
As jau per pasaulio cempa nustebes buvau Neymaro negriuvinejimu