Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Neymaras apie galimą sugrįžimą į Ispaniją: "Pasakysiu, kai žinosiu kažką konkretaus"


Su grįžimu į Ispaniją siejamas Neymaras kalbėdamas su žiniasklaida neatmetė galimybės persikelti į Madrido "Real" klubą.

Žiniasklaidoje jau kurį laiką spekuliuojama brazilo ateitimi. Vieni šaltiniai informuoja, kad Neymaras nori grįžti į "Barceloną", kiti – kad futbolininkas sutiktų priimti Madrido "Real" klubo pasiūlymą.

"Canal+" žurnalisto paprašytas pakomentuoti jį su Madrido "Real" siejančius pranešimus, Neymaras atsakė: "Visada buvo gandų apie mano ateitį – tai, kad paliksiu PSG ir išvyksiu į kitą komandą."

"Tačiau teisybė yra tokia, kad nėra jokio konkretumo. Kai kažką tikrai žinosiu (dėl savo ateities – red.), galiu patikinti, kad pasakysiu viską.

"Aš žinau viską, kas apie mane yra kalbama spaudoje – tiek blogąja, tiek ir gerąja prasme", – pridūrė brazilas.

Pastaruoju metu spaudoje apie Neymarą buvo pasirodę itin negatyvių pranešimų, kuriuos jis pats ir pakomentavo: "Daug kas buvo pasakyta apie mane. Aš net buvau apkaltintas, kad Naujųjų metų vakarėlyje vartojau narkotines medžiagas."

"Aš esu didis ir šiek tiek "pakvaišęs" atletas, tačiau nesu toks kvailas, kad užsiimčiau tokiais dalykais. Visgi liksiu laimingas, jeigu net apie mane ir toliau bus kalbama. Tai tik rodys, jog esu vienoje eilėje su geriausiais", – užbaigė futbolininkas.

Straipsnio įvertinimas: 3 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (2)

3 7 01-22 15:14
Norėčiau matyti Neymara , Lietuvos dramos teatre
6 2 01-22 12:25
Wait.. What?? Kalbėjimas apie kažkokį žmogų, padaro jį geriausiu!??