Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Neymaro dramos tęsinys: "Barcelona" generalinis direktorius išvyko į Paryžių


Pagerėję Neymaro santykiai su Paryžiaus "Saint-Germain" jį nuo svajonės neatitraukė – "Barcelona" vėl parengė naują pasiūlymą už brazilą.

RAC1 patvirtino, kad į Paryžių privačiu lėktuvu išvyko visa "Barcelona" klubo delegacija – Oscaras Grau, Ericas Abidalis, Javieras Bordas ir Andre Cury.

Šį įvykį užfiksavo ir Katalonijos žiniasklaidos kameros. "Barcelona" į Paryžių išvyko antrą kartą, tačiau priešingai nei prieš kelias savaites, į lėktuvą sėdo ir generalinis direktorius O. Grau.

"Onda Cero" teigia, kad "Barcelona" šį kartą į derybas neįtrauks jokio žaidėjo. Katalonai žaidėją nori pasiskolinti su privaloma teise kitą vasarą išpirkti jo kontraktą už 170 mln. eurų.

PSG už brazilą 2017 metais sumokėjo 220 mln. eurų.

"Jugones" televizija priduria, kad Madrido "Real" klubas "Barcai" nebekelia jokio pavojaus. PSG į derybas norėjo įtraukti Vinicių, tačiau "Real" iškart atsisakė tokios galimybės bei taip pat įvertino, kad visa Neymaro operacija klubui gali atsieiti net iki 500 mln. eurų.

Straipsnio įvertinimas: 4 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (10) Seniausi (10) Geriausi (10) Anoniminiai (49)

2 111 08-27 11:08
Išvažiavo ispanai i Prancūzijos karalystę parsivežti dukros pasileidėlės
3 45 08-27 13:02
Nu jus keisti esat, manot kad tik eurofootball rašo apie tai?Didieji portalai apie tai šneką,o žinot kodėl?todel kad Neymar yra žvaigždė todėl naturalu,kad visiems įdomu kuom baigsis šita pelenės istorija.Visada galit praleisti šituos straipsnius,bet keista kad jus netik kad perskaitot bet dar ir laiko randat komentuotvadinasi yra susidomėjimas visa šita istorija.Kantrybės kolegos.
4 29 08-27 11:34
Euroneymar.lt
1 26 08-27 11:10
Nu kelios dienos liko ir pasibaigs sita drama vienu ar kitu budu. Uzsidarys transferiai ir gales toliau fermeriu lygoj kapot.
 Luk0dz
2 26 08-27 11:16
Atsidarai paskaityti naujienų, o čia kiekvieną dieną Neymaras ir Neymaras. kaip šiukšlė pabuvo Paryžiui, o dabar nori atgal. Jei jau pasirašai kontraktą, tai reikia jį gerbti...