Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

O. G. Solskjaeras pakomentavo gandus apie galimą atleidimą


Ir toliau stringanti "Manchester United" ekipa pasitinka itin sudėtingą savaitę. Jau trečiadienį Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai stos į kovą su Londono "Tottenham", o šeštadienį jų laukią principinis Mančesterio derbis.

Prieš artėjančias rungtynes užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad nesėkmingai susiklosčius šiems mačams norvegas gali netekti savo darbo.

Vis tik spaudos konferencijos metu O. G. Solskjaeras šių gandų nesureikšmino.

"Man nekyla jokių problemų dėl visų šių gandų. Bent jau aš žinau, kad visos tos kalbos sklinda ne iš patikimų šaltinių, o yra tiesiog pramanytos istorijos.

Aš tiesiog koncentruojuosi į savo darbą, kurį stengiuosi atlikti taip gerai, kaip tik sugebu. Žvelgiu tiek į artėjančias rungtynes, tiek į ilgalaikę perspektyvą, apie kurią nuolat diskutuojame su klubo vadovais", - antradienį kalbėjo O. G. Solskjaeras.

"Raudonųjų velnių" strategas taip teigė, kad prasidėję trenerių atleidimai "Premier" lygoje jo pernelyg nejaudina.

"Dabar tiesiog tokia sezono stadija. Niekada nėra malonu matyti, kaip tavo kolegos netenka darbo. Per gana trumpą laiką darbo neteko trys strategai, tačiau tai tikrai man nesukelia papildomo nerimo", - pridėjo norvegas.

Straipsnio įvertinimas: 6 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (10)

MettaworIdpeace
17 29 12-03 14:03
Oi sitas graziai suzaide. Siule jam gi uzsipirkti zaideju, bet jis atsisake, tipo augins jaunima. Taigi cia savotiskas garantas, kad nebus atleistas uz prastus rezultatus, nes gi tipo augina jaunima. O fanam kaip jaustis? Tokie isdidus klubai, kaip United turi varzytis del titulu, o ne jaunima kazkam, kazkada kazkaip uzaugint. Zodziu sitas parode savo silpnuma su tuo fake jaunimo auginimu
2 3 12-03 16:29
Kanonieriams reik griebt John Terry