Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

O. G. Solskjaeras po lygiųjų Europos lygoje pažėrė kritikos teisėjui iš Lietuvos


"Manchester United" ketvirtadienį UEFA Europos lygos grupių etapo antrajame ture išvykoje nulinėmis lygiosiomis sužaidė su "AZ Alkmaar" futbolininkais.

"Raudonieji velniai" per visas 90 minučių nė karto nesmūgiavo į vartų plotą, tačiau Ole Gunnaras Solskjaeras po mačo džiaugėsi komandos pasirodymu bei pažėrė kritikos teisjui iš Lietuvos Gediminui Mažeikai, kuris nesiryžo skirti 11 metrų baudinio, kuomet 80-ąją minutę varžovų baudos aikštelėje buvo pargriautas Marcusas Rashfordas.

"Iš 100 atvejų toks 11 metrų baudinys būtų skirtas 101 kartą. Kiek kartų šį sezoną teisėjai jau nesiryžo skirti baudinių į mūsų varžovų vartus? Mače su "Arsenal" galėjome dėl to pirmauti 2:0, o čia rezultatas būtų 1:0.

Tai būtų puikus atlygis komandai už labai gerą pasirodymą išvykoje prieš solidų varžovą. Mes čia atvykome laimėti ir turėjome tai padaryti.

Iš mano pozicijos buvo gana sunku viską matyti, tačiau paklausėme paties Marcuso, kuris patikino, kad turėjo būti skirtas 11 metrų baudinys", - po mačo bendraudamas su "BT Sport" teigė O. G. Solskjaeras.

Straipsnio įvertinimas: 4 30
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (10) Seniausi (10) Geriausi (10) Anoniminiai (26)

1 75 10-04 11:25
Jau Ole nusimala. Gal buvo gal ne. Reik bent must kazka daryt tada nereiks verkt. Cia su tais pendeliu davimais kai duoda visi kalba, kai neduoda irgi visi kalba. Teisejai atskira respublika ir jie "visada teisus" Aisku turi kazka sakyt Ole, nes sudinas matchas buvo. Nieko MU si sezona nerodo gero.
GedBuz
 GedBuz
4 42 10-04 11:21
Viskas juda sava vaga. Mourinho 2
1 29 10-04 11:52
Labai keista kai taip treneris komentuoja neperžiūrėjęs video.. Nebuvo tokia situacija kur būtų galima 100% skirti baudinį. Su VAR irgi būtų klausimų dar.. Reikėjo laimėt pagal žaidimą o žaidė geriau priešininkai, ne MU.
4 13 10-04 11:14
Na, lygiosios tai lygiosios, bet matėsi pozityvas "įrašyti nereikšmingą žaidimo elementą", tik nesisekė sukurti progų. Maloniai nustebino "įrašyti kokį nors jauną žaidėją, kuris sužaidė bent kiek geriau nei tragiškai", kuris sužaidė puikiai. O šiaip pergalės ateityje, bla bla bla, komandai reikia "įrašyti atmazą" ir viskas bus gerai
4 11 10-04 14:12
Nu supraskit ir MU. Sunku jiems prie var'o, kai teisejai, pabaigoj rungtyniu, nebegali ju istraukti uz ausu skirdami pendeli.