Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

O. G. Solskjaeras po lygiųjų su "Liverpool": "Mano žaidėjai rūbinėje buvo nusivylę"


"Manchester United" sekmadienį tik pačioje rungtynių su "Liverpool" pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų.

"Raudonieji velniai" pirmavo po dar pirmajame kėlinyje pelnyto Marcuso Rashfordo įvarčio, tačiau susitikimui artėjant prie pabaigos pusiausvyrą atstatė Adamas Lallana.

Po mačo "Man Utd" strategas Ole Gunnaras Solskjaeras teigė, kad šios rungtynės jo komandai gali tapti lūžio tašku.

"Žaidėjai puikiai sureagavo po paskutinių nesėkmingų rungtynių. Turime komandą, kurioje žaidėjai dirba dėl vienas kito ir palaiko puikią atmosferą.

Galbūt, tai taps lūžio tašku. Mano žaidėjai rūbinėje buvo nusivylę, nes supranta, jog turėjo laimėti šias rungtynes. Tokie ženklai džiugina trenerį.

Rezultatai yra labai svarbūs, nes tik taip galima susigrąžinti pasitikėjimą savo jėgomis. Manau, kad padėjome žingsnį tinkama linkme", - po mačo su "Liverpool" kalbėjo O. G. Solskjaeras.

Rungtynėse netrūko ir kontraversiškų teisėjo sprendimo. Prieš M. Rashfordo įvartį Victoras Lindelofas kitoje aikštės pusėje perėmė kamuolį iš Divocko Origi, tačiau neišvengė kontakto su varžovo koja. Vis tik po VAR peržiūros įvartis vis tiek buvo įskaitytas, o tai sukėlė didžiulį Jurgeno Kloppo nepasitenkinimą.

Vos po keletos minučių VAR ir vėl turėjo įsikišti į žaidima, tačiau šį kartą Sadio Mane įvartis nebuvo įskaitytas dėl žaidimo ranka.

O. G. Solskjaeras, komentuodamas VAR sprendimus, teigė, kad abu jie buvo teisingi.

"Nemanau, kad teisėjas suklydo. Galbūt Lindelofas šiek tiek ir lietė varžovo koją, tačiau tai nebuvo akivaizdi teisėjo klaida. Nepamirškime, kad tai yra vyrų sportas ir kontaktas yra galimas. 

"Liverpool" įvartis neįskaitytas taip pat teisingai, nes Mane akivaizdžiai sužaidė ranka. Šįkart tiesiog VAR sprendimai buvo palankesni mums", - pridėjo norvegas.

Straipsnio įvertinimas: 5 6
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (16)

3 15 10-21 13:15
Mu logiskai pasirinko duoti kontrolę liverpuliui, nes neturi šiuo metu pajėgių saugų viduryje, sunku laikyt kamuolį ar pradėt pozicinę ataką prieš tokią liverpulio sudėtį. Bet kad liverpulis iki ivarcio savo nieko nesukure spardesi kamuoli arba smugiavo is uz baudos auksteles visiskai nepavojingus smugius, nemaciau jokios ju persvaros, tik tai kad kontroliavo kamuoli.
GedBuz
 GedBuz
5 12 10-21 13:06
Nemačiau pirmo kėlinio, bet antrame kėlinyje, tai ten Liverpool užspaudę turėjo MU 100%. Žinoma, atsiranda progoms kontratakuoti, tai ir "spyrių link vartų" skaičius ne taip daug skiriasi, bet iš to ką mačiau, tai ten vieną komanda puola, o kita bando trimis eilėmis 1:0, o paskui ir 1:1 išsaugoti. Kažkas sako, kad tegu džiaugiasi pūlis, jog išsinešė tašką, o manau, jog MU turi džiaugtis jog tašką išsaugojo. Žinoma, jų fanai per daug nesidžiaugi, o kodėl? Nes pirmi įmušo? Na, bent jau autobusais galima pasidžiaugti
5 7 10-21 14:15
nusivyle, kad teisejai dar vieno golo nedave is niekur d
0 1 10-21 14:30
Manau Varas reikalingas , bet jau per daug jo zaidejai pradejo reikalaut, kiekvienas golas yra nuodugniai.patikrintas tas ispudzio nedaro, gadina tiesiog visa futbola
OhDude
4 4 10-21 12:24
Kaip nebus nusivyle.. Kiekvienas futbolininkas isejes i aikstele nori ZAISTI, o ne stebeti...