Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

O. Giroud kitą sezoną tikisi kovoti dėl "Premier" lygos trofėjaus


Kontraktą su Londono "Chelsea" dar sezonui pratęsęs Olivier Giroud kartu su komanda bando įsisavinti naujojo ekipos stratego Franko Lampardo diegiamas naujoves.

"Aristokratai" artimiausius du žaidėjų perėjimų langus negalės įsigyti naujų futbolininkų, tačiau tai, pasak 32-ejų prancūzo, neturėtų jiems trukdyti kovoje dėl "Premier" lygos trofėjaus.

"Manau, kad naujasis treneris turės sudėtį, su kuria šį sezoną galima kovoti visuose frontuose.

Jauni žaidėjai dažniausiai būna priversti išvykti nuomos pagrindais, jog gautų daugiau žaidybinio laiko, tačiau draudimas įsigyti naujus futbolininkus suteiks jiems galimybę gauti daugiau laiko aikštėje liekant komandoje. Patikėkite, mes turime tikrai daug talentingų jaunuolių "Chelsea" gretose.

Čempionų lyga yra labai sudėtingas turnyras. Nors mes turime nemažai talento, tačiau šiek tiek trūksta patirties. Visi žino, kad Čempionų lygoje patirtis yra be galo svarbi.

Stengsimės kovoti visuose turnyruose, tačiau pagrindinis komandos tikslas yra mesti iššūkį "City" ir "Liverpool" ekipoms kovoje dėl "Premier" lygos trofėjaus", - bendraudamas su BBC sakė O. Giroud.

Straipsnio įvertinimas: 7 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (6)

ChelseaFC FcukLoserpool
2 13 07-16 23:40
Maladiec!!! Giroud sario futbolas netiko, nebuvo aukstu kamuoliu is krastu.. prie super Frenkio atsimatuos ~15 bankiu laisvai
3 10 07-16 22:49
Nenaujiena kaip visalaik visi nurasineja Chelsea,bet musu kovotojams tai normalu tuo mes uzsigrudine ir visalaik kovojam iki galo
Rio_Ferdi
0 5 07-17 11:55
Blue blood:
Nenaujiena kaip visalaik visi nurasineja Chelsea,bet musu kovotojams tai normalu tuo mes uzsigrudine ir visalaik kovojam iki galo
Tai tu nežiûrėk ką ten anoniminiai pridurkai ant Chelsea stumia. Kaip tik Chelsea turi daug potencialo ir ne tik pasiekt 4-ą. Vien ju saugu grands yra labai gerai atrodanti, čia Lampardui bus smagu konstruot žaidimą turint Kante su Jorginho. Aišku kalbėt apie EPL titulą gal kiek per drasu, bet va Hazard išvykimas gali mobilizuot kitus talentingus žaidėjus. Komandinis žaidimas gali bût pagrindiniu koziriu, o ne žiûrim gal Hazardas mus patraukus..
Pizdukas
11 13 07-16 17:18
Kovoti tai saunu, bet kad sansu nelabai yra su tokia sudetim, plius be pastiprinimo siemet :/
ChelseaFC FcukLoserpool
2 3 07-16 23:39
Vaidoshius:
Neblogo tavoro Žirū priėmė į save :D Be Hazardo gal ir pavyks dėl patekimo į EL trofėjaus pakovoti :D Vis dėlto analogiškai Hazardas nėra Penaldo lavonas, kuris tik smaukosi ir laukia padačių ant lėkštutės vartininko aikštelėje, ant Hazardo visas komandos grajus stovi, jis kuria kažką iš nieko, tokių žaidėjų yra labai mažas skaičius ir Ru$ki projektas toli gražu tokių daugiau neturi.
Vaiduli nebegaruok gal.. per 2m nemaciau nei vieno logisko tavo komentaro.. uz klikbaita jauciu ir i rudaja susiduotum