Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: A.Herrera tapo "Manchester United" žaidėju


"Manchester United" oficiali svetainė skelbia, jog klubas pasirašė sutartį su vidurio saugu Anderiu Herrera. Ispanas padėjo parašą ant keturių metų trukmės sutarties.

24-erių metų futbolininkas jau pernai domino "raudonųjų velnių" ekipą, tačiau anuomet dėl nežinomų priežasčių klubui nepavyko įsigyti saugo.

Nors šiandien dabar jau buvusio Herreros klubo Bilbao "Athletic" svetainėje buvo paviešinta naujiena apie "Man Utd" klubo pasiūlymo atmetimą, vis dėlto kiek vėliau pasirodė pranešimai, jog Herrera jau praėjo medicininį patikrinimą bei pasirašė kontraktą su Louiso van Gaalo vadovaujama komanda.

Pats futbolininkas kalbėjo, kad jo perėjimas į "Manchester United" yra tolygus svajonės išsipildymui:

"Esu jau žaidęs "Old Trafford" stadione kartu su "Athletic" ekipa Europos lygoje. Tai buvo vienos geresnių mano rungtynių. Atvažiavau čia padėti šiam klubui pasiekti tai ką jie užsibrėžė. Atvykau į Mančesterį antradienį ir labai džiaugiuosi gyvenimu čia bei laukiu kuomet galėsiu sužaisti pirmas rungtynes su įstabia raudona apranga." - kalbėjo buvęs baskų klubo narys.

Straipsnio įvertinimas: 7 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (13) Seniausi (13) Geriausi (13) Anoniminiai (17)

Montanas
2 18 06-26 21:54
Pradzia jau matosi yra daroma,daroma,kad MU kita sezona vel kovotu del titulo. Na ka kaip kazkas minejo,nereik tuo sustoti ir testi zaideju paieska,dar yra kur pasistengti surenkant stipria,konkurencinga komanda. Manau Van Gaal surink jauna,dinamiska,greita,maloniai akiai zaidziancia komanda ko ir linkiu. Glory glory MU :-):-):-)
0 10 06-27 10:17
Kazkas sake, kad nieks i MU neis
0 10 06-26 22:22
Nu ką panašu kad rytoj jau MU bus Shaw. Čia aš sapnuoju ar čia ištikruju taip vyksta :O Čia bus apsipirkimas ankščiau laiko
i sveikata
0 8 06-27 02:11
puikus pastiprinimas, dabar lieka sulaukti oficealių naujienų dėl Shaw. Smagu, kad nelaukiama iki paskutinių valandų, o darbuojamasi transferų rinkoje visu pajėgumu. Kai komandą papildo vienas kitas geras futbolininkas bus lengviau pritraukt ir super pajėgius žaidėjus dar šiemet, o visiems kur sakė, kad neis niekas dėl UEFA, tai tokiems žaidėjams kur nėra 30-ies koks skirtumas tas vienas sezonas.
1 9 06-26 21:15
Nu ką sveikinu MU gerbejus su pirmuoju geru pirkiniu Tikiuosi šia vasara daugiau bus pirkinių, nes kita sezoną noriu pamatyti kovojančia dėl tituliu MU Ir dar sudarytu gera konkurencija visiems kitiems top club