Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Oficialu: "Everton" įsigijo Bernardą ir Y. Mina bei dar skolinasi A. Gomesą


2018-08-09 18:56:31 Premier League Everton FC

Liverpulio "Everton" paskutinę perėjimų lango minutę pranešė net apie tris naujokus - Bernardą ir "Barcelona" duetą Yerry Mina su Andre Gomesu.

25-erių metų Bernardą "irisai" gavo už dyką, tačiau už pasaulio čempionate suspindėjusį Y. Mina "Barcelona" komandai buvo sumokėta apie 30 mln. eurų.

Brazilas Bernardas jau buvo pristatytas klube ir pasirašė ketverių metų sutartį.

Atakuojančio saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas nuo 2013 metų Donecko "Shakhtar" gretose sužaidė 157 rungtynes ir įmušė 28 įvarčius.

Y. Mina, kuris "Barcos" buvo įsigytas tik sausio mėnesį, katalonų gretose sužaidė šešerias rungtynes. Kolumbiečio karjeros etapas "Barcoje" nebuvo sėkmingas, tačiau pasirodymas Rusijoje padėjo katalonams uždirbti gana didelius pinigus iš vidurio gynėjo.

A. Gomesą "Everton" skolinasi iki sezono pabaigos. "Irisai" sumokės 2,25 mln. eurų mokestį ir apmokės žaidėjo atlyginimą.

  

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
.
3 31 08-09 19:14
Vau Evertonas bandys i Europos lyga patekt su siais pirkiniais
lol
1 19 08-09 19:46
blmb minos gaila kazkaip. bachuras puse metu tik pabuvo, world cupe labai stipriai atrode, atrode kad tikrai galetu prasibraut i barcos starta.
Sarri
1 17 08-09 19:38
Everton ir west ham juodieji arkliukai bus
Waj
0 14 08-09 21:47
WOW, saunuoliai. Super pastiprinimas. Bus smagu stebet Evertona.
1 2 08-10 03:21
Nu *** negaliu Jeruzales vaika Vaidoshiu ziuret, pats sau priestarauja Mintis su smegenu lastelem prasilenkia betcia normalu skaitant ne mamos kruti zindomas buvo bet tevo b..... Cituojam trumpai islaidaut reikia moket ir zinot kaii . Tipo everton *** palyginuska Asilo vaidosiaus gvardijola sumerkes ir premjero zvaigzde bet cl bybiene nuo K*** 16ml mazesniu biudzetu prasileido kaip piemuo nuo karves ????