Visos rungtynės
Kaip vertinate LFF sprendimą pasamdyti V. Urboną?
  • Teigiamai, geras savo srities specialistas
  • Neigiamai, nemanau, kad rezultatai pasikeis
  • Tai buvo geriausias įmanomas variantas
  • Kol kas sunku pasakyti

Visos apklausos

Oficialu: "Everton" įsigijo Bernardą ir Y. Mina bei dar skolinasi A. Gomesą


2018-08-09 18:56:31 Premier League Everton FC

Liverpulio "Everton" paskutinę perėjimų lango minutę pranešė net apie tris naujokus - Bernardą ir "Barcelona" duetą Yerry Mina su Andre Gomesu.

25-erių metų Bernardą "irisai" gavo už dyką, tačiau už pasaulio čempionate suspindėjusį Y. Mina "Barcelona" komandai buvo sumokėta apie 30 mln. eurų.

Brazilas Bernardas jau buvo pristatytas klube ir pasirašė ketverių metų sutartį.

Atakuojančio saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas nuo 2013 metų Donecko "Shakhtar" gretose sužaidė 157 rungtynes ir įmušė 28 įvarčius.

Y. Mina, kuris "Barcos" buvo įsigytas tik sausio mėnesį, katalonų gretose sužaidė šešerias rungtynes. Kolumbiečio karjeros etapas "Barcoje" nebuvo sėkmingas, tačiau pasirodymas Rusijoje padėjo katalonams uždirbti gana didelius pinigus iš vidurio gynėjo.

A. Gomesą "Everton" skolinasi iki sezono pabaigos. "Irisai" sumokės 2,25 mln. eurų mokestį ir apmokės žaidėjo atlyginimą.

  

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (6)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

1 2 08-10 03:21
Nu *** negaliu Jeruzales vaika Vaidoshiu ziuret, pats sau priestarauja Mintis su smegenu lastelem prasilenkia betcia normalu skaitant ne mamos kruti zindomas buvo bet tevo b..... Cituojam trumpai islaidaut reikia moket ir zinot kaii . Tipo everton *** palyginuska Asilo vaidosiaus gvardijola sumerkes ir premjero zvaigzde bet cl bybiene nuo K*** 16ml mazesniu biudzetu prasileido kaip piemuo nuo karves ????
1 0 08-09 23:41
Puikiai dirba. 7 vieta bus.
1892
2 0 08-10 08:46
Sarri:
Everton ir west ham juodieji arkliukai bus
NevertOnas visada juodieji arkliukai.
Vaidoshius
21 6 08-09 20:07
Kiekvienais metais tas pats. Jau praeitą sezoną Nevertonas metė šimtus limonų, malkinės graužikai stūgavo kaip jie duos visiems kovą, bet finale voliojosi ant iškritimo zonos ribų su visais išmestais limonais Išlaidavimas vardan išlaidavimo dar niekada niekam neatnešė sėkmės, reikia mokėti išlaidauti. Guardiola rodo puikiausią pavyzdį, pirko tik tą kas tikrai sustiprins komandą ir iš "kokurencingojo" malkinės sąvartyno padarė Bayernligą bei sudaužė visus įmanomus ir neįmanomus rekordus.