Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: "Real" komandos treneriu po pasaulio čempionato taps J. Lopetegui


Futbolo visuomenę antradienį apskriejo netikėtos žinios - be vyriausiojo trenerio jau kurį laiką buvęs Madrido "Real" klubas galiausiai surado naują specialistą į Zinedine'o Zidane'o vietą.

Oficialioje svetainėje skelbiama, kad UEFA Čempionų lygos nugalėtojų vairą perims 51-erių metų strategas Julenas Lopetegui, kuris šiuo metu ruošiasi su Ispanijos rinktine 2018 metų pasaulio čempionatui.

J. Lopetegui priėmė "Real" pasiūlymą ir po pasaulio čempionato paliks nacionalinės komandos postą. Pats strategas padės parašą ant trijų metų sutarties.

Strategas net nebuvo įvardijamas tarp kandidatų - mažai kam kirbėjo mintis, kad jis ryžis po dviejų metų palikti nacionlinę komandą. Žiniasklaidoje sklido kalbos apie Mauricio Pochettino, Antonio Conte, Maurizio Sarri, Guti ir kitus kandidatus.

J. Lopetegui "Real" komanda yra puikiai pažįstama - jis čia rungtyniavo dar būdamas žaidėju. Jo karjera prasidėjo nuo antros Madrido komandos, o vėliau tapo ir pagrindinės ekipos žaidėju, tiesa, tik trims metams.

Ispanas taip pat vieną sezoną treniravo klubo jaunimą. Vėliau jis patirties sėmėsi įvairiose Ispanijos vaikinų rinktinės amžiaus grupėse. Prieš tapdamas nacionalinės rinktinės treneriu jis du metus treniravo "Porto" komandą.

J. Lopategui "Real" ekipoje pakeis Zinedine'ą Zidane'ą, kuris per 2,5 metų sugebėjo sukurti tikrą dinastiją - "baltieji" laimėjo devynis titulus ir net tris kartus iš eilės tapo Europos čempionais.

 

Straipsnio įvertinimas: 10 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Nu va
3 29 06-12 18:52
ir po Guti
Extra
5 23 06-12 19:03
Marčius33:
Pastebėjau šis žmogus duoda nemažai laiko Isco, tad turbūt kitais metais Isco garantuotai liks Madride.
Ta prasme liks? O čia dar kažkokių abejonių po sutarties atnaujinimo buvo? Jeigu kam ir svyla *** atvykus Lopetegui, tai Bale'ui. O kalbant apie Lopetegui - geriausias įmanomas variantas iš galimų. Jau kurį laiką buvom priversti kalbėti apie Wengerus, Contes, Villas-Boasus, tai Lopetegui yra kaip vandens buteliukas dykumoj. Puikiai pažįsta klubą, yra ispanas, duoda pasireikšti jaunimui, kone pusę žaidėjų jau dabar pažįsta, nu tiesiog idealu. Neaišku, žinoma, kaip klostys statyti žaidimą, tačiau žinant kaip žaidžia jo Ispanija, būtų malonu pagaliau matyti Madridą žaidžiantį su labiau išreikštu possesionu, kai turi tokius įspūdingus saugus. Dabar žaidėm gana statišką futbolą, bet jis nešė vaisių. Tačiau kartais yra geriau pamatyti kaip tavo komandą turi aiškią idėją aikštėj, sistemingą žaidimą, nei eilinius bandymus iš krašto atlikti geresnį skersą ir tikėtis, kad ten aukščiau už kitus iššoks Ronaldo.
Marčius33
6 14 06-12 18:55
Pastebėjau šis žmogus duoda nemažai laiko Isco, tad turbūt kitais metais Isco garantuotai liks Madride.
Edgarinio
5 11 06-12 18:46
Įdomus sprendimas, žinant, kad treneris beveik be patirties klubiniame futbole. Visgi su Ispanijos rinktine visai sėkmingai tvarkosi ir pastarieji pakankamak brandų ir organizuotą futbolą prie jo demonstruoja. Žaidė keletą sezonų Reale, dirbo trumpai su klubo jaunimu, tai gal žino maždaug klubo virtuvę ir nebus sunku įsipaišyti.
Napalys
0 5 06-12 22:23
Manau Realas gerą iš rankovės kozirį ištraukė....