Visos rungtynės
Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: Vilniuje bus pastatytas nacionalinis stadionas


2019-02-20 15:01:31

Trečiadienį Lietuvos futbolo gerbėjai sulaukė puikios naujienos - Vilniaus miesto taryboje buvo pritarta nacionalinio stadiono statybai.

Sostinės meras Remigijus Šimašius savo paskyroje parašė:

"Štai taip. 30 metų nacionalinio stadiono istorija, virtusi beveik nacionaliniu epu, nebekels neigiamų aistrų - miesto taryba šiandien pritarė sutarčiai su koncesininku. Kas toliau?

- Tarybos patvirtintą sutartį pasirašysime su koncesininku.

- Senųjų stadiono griaučių griovimas, dviejų senų kapsulių iškasimas ir naujų objektų projektavimas - nuo šio rudens, užtruks iki metų.

- Viso Daugiafunkcio komplekso statybos darbai - nuo kitų metų pradžios.

- 15 sporto objektų statybos darbai turėtų būti pabaigti 2023 m. pirmoje pusėje.

- Pirmos futbolo rungtynės ir stadiono atidarymas - 2023 m. spalį.

Kas gali sutrukdyti ir ar įvertinome galimus trikdžius? Taip, viską įvertinome. Daugiafunkcio komplekso statyboms esame numatę 3 metus, nors laiko iki atidarymo datos turime daugiau - 4,5 metų. Šis rezervas skirtas galimiems teisminiams ginčams, po rinkimų galbūt vėl vyksiantiems politikų bandymams nuo bėgių nuversti užtikrintai važiuojantį Daugiafunkcio komplekso traukinį.

Tačiau galiu jus patikinti, kad jokie vėjai nebus per stiprūs - per 4 metus turėjome įvairių uraganų, bet atsilaikėme. Vilniaus pagaliau turės nacionalinį stadioną, o su juo ir 15 naujų sporto objektų."

Straipsnio įvertinimas: 15 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (19)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

4 26 02-20 15:54
Sekmės, pasikeis meras vėl pasaką per naujo prasides .... Bet tikekimes geriausio aišku
Benderis
10 26 02-20 16:22
einant kadencijai i gala, skaityk jai pasibaigus pasirase kazkoki nutarima kuris ipareigos ateinancia taryba statyt stadiona.. pala.. ar tik nenori simasius taip pritraukt rinkeju balsu? o kas jeigu isrinks i merus zbygnewa ir partija "wilno nasho"? ar tie statys? abejoju.. tai vertinu kaip rinkimini triuka..
Benderis
2 7 02-20 19:44
ir kiek suprantu tas nutarimas kad reikia statyti stadiona buvo priimtas 30 metu atgal.. tad simasius cia nieko naujo nenuveike..
1 2 02-20 18:08
Dar labai anksti sakyti kad tikrai bus 110% bet duok Dieve galbūt iš 10001 karto pavyks. Bijau tik įsivaizduoti kokios gali būti aferos paslėptos po šiomis statybomis
 Bianco
2 2 02-20 18:38
Nepersokes per griovi nesakyk op, milijona pasaku jau girdejom...