Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola atsiima savo žodžius: "Tottenham" nėra tik Kane'as"


Pepas Guardiola po išvykimo iš "Barcelona" klubo taip ir netriumfavo UEFA Čempionų lygoje. Šį sezoną katalonas bandys tai padaryti su "Manchester City", kuris yra laikomas favoritu absoliučiai visuose turnyruose.

Šį vakarą "Man City" ketvirtfinalio dvikovoje priims Londono "Tottenham" komandos iššūkį. Sykį P. Guardiola buvo užsitraukęs Mauricio Pochettino nemalonės, kai pareiškė, kad "Tottenham" yra Harry Kane'o komanda.

Šį kartą strategas pakeitė savo nuomonę, nors ir pridūrė, kad H. Kane'as yra pagrindinė figūra "Spurs" gretose.

"Negaliu to pasakyti, nes kitu atveju Mauricio supyks, o aš to nenoriu", – į klausimą, ar galima teigti, kad "Tottenham" yra priklausoma nuo H. Kane'o, atsakė P. Guardiola.

"Manau, kad mano kolega (Pochettino – red.) tuomet ne taip mane suprato. Išreiškiau nuomonę apie "Tottenham" tuo metu, kai Kane'as per tris ar keturias rungtynes buvo įmušęs aštuonis įvarčius.

Jeigu kažkam tinka, galiu pasakyti, kad tai yra Danielio Levy ar Mauricio Pochettino komanda. Supraskite, kad aš puikiai suvokiu, jog Kane'as nėra visas klubas.

Jie turi didžiulį potencialią. Pažiūrėkite, kaip jie juda aikštėje, kokį turi fizinį pasiruošimą, kaip kuria atakas, kaip išnaudoja standartines pozicijas, kaip keičia žaidimą, kaip atrodo viduryje ir kraštuose – tai tiesiog neįtikėtina komanda. Tai sakiau apie juos gal tūkstantį kartų po to, kai atvykau į Angliją.

Niekas negali paneigti to, kas yra Kane'as – devintasis Anglijos rinktinės numeris ir neįtikėtinas puolėjas. Visi tai žino. Jis turi viską, kaip puolėjas", – pridūrė P. Guardiola.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (0)

13 8 04-09 19:26
Jau atmazu iesko trioxalas neveltui buvo taip uzduxintas ibros kad bijojo i rubine ieiti