Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola atskleidė, kur žada užbaigti trenerio karjerą


"Manchester City" klube trečius metus dirbantis Pepas Guardiola atskleidė, kad ketinimų užbaigi trenerio karjerą Anglijoje neturi.

Per savo trenerio karjerą P. Guardiola jau dirigavo trims komandoms - "Barcelona", Miuncheno "Bayern" ir dabar "City" vienuolikei.

P. Guardiola savo kaip trenerio karjerą pradėjo nuo "Barcelona" akademijos - jis treniravo antrąją komandą. Pasak trenerio, jis savo paskutines dienas ir nori praleisti "La Masia" akademijoje.

"Karjerą užbaigsiu ten, kur ją ir pradėjau", - Jorge Valdano laidoje sakė P. Guardiola. - Mano paskutiniai trenerio žingsniai bus padėti Barselonoje, "La Masia" akademijoje".

P. Guardiola ne tik "Barcelona" akademijoje pradėjo trenerio darbą, bet ir ten užaugo kaip futbolininkas.

Straipsnio įvertinimas: 14 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
0 23 09-13 13:34
:
Teisingai rašai, viskas būtent taip ir buvo - tampiau kaip ir tu 3 metus varvindamas seilę ant Guardiolos + Messi kad net iki šiol riešą skauda, bet tada prakeiktas vertėjas pagaidino juos su Realu, o chelski impotentai išmetė iš CL, ir Guardiola turėjo bėgti pabrukęs uodegą iš Ispanijos :( Viskas per tą prakeiktą vertėją ! >:(
Kada Jose su Real Madrid pagaidino Pepa? Pamenu tik La Liga at Camp Nou (29/11/2010) Barcelona 5-0 Real Madrid ir aplamai Jose vienerias ar dvejas rungtynes yra sugebejas la Ligoi laimeti pries Pepa.
noretusi
5 10 09-13 12:05
ji pamatyti Barcoje dar Messi nepasenus, bet labai abejotina su City dar turetu bent pora metu dominuoti Anglijoje tada gal kazkas ivyks, nelaimes ir praspirs ji, bet jau tada Messi aisku bus nebetas o gal jau ir baiges karjera.
V
4 7 09-13 13:49
Aš turiu geresnį pasiūlymą šiam stebukladariui. Atlantas kaip tik duobėj, reiktų biški tikitakos kad atsigautų
patikslink
10 11 09-13 13:02
noretusi:
ji pamatyti Barcoje dar Messi nepasenus, bet labai abejotina su City dar turetu bent pora metu dominuoti Anglijoje tada gal kazkas ivyks, nelaimes ir praspirs ji, bet jau tada Messi aisku bus nebetas o gal jau ir baiges karjera.
dar turetu bent pora metu dominuoti Anglijoje pagal ka? islaidas?
Vaidoshius
13 13 09-13 12:49
Visas pasaulis varvina seilę apie orgazmo Guardiola + Messi pakartojimą, bet, deja, ko gero to neteks dar kartą džiaugtis, nes Guardiola yra ne kartą sakęs, kad daugiau Barcos netreniruos niekada. Galima paprasčiau pasvajoti apie Messi ---->> $hitty Kaip jis dūchintų malkinės lavonus, svetimą gėdą galėtum pajausti. Na, bet ir $hitty naftotiekio projektas yra vienas gražiausių jeigu ne gražiausias spektaklis šiuo metu, Guardiola visuose klubuose kuria nuostabų reginį, tikras J. Cruyffo mokinys. Gaila, kad tokių trenerių yra neįtikėtinai mažai, absoliuti dauguma trenerių dėl savo mažų kiaušų net nebando apleisti saugiausių lėktuvo/kontrų taktikų.