Visos rungtynės
Ar pritariate Superlygos įkūrimui?
  • Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola atskleidė, kur žada užbaigti trenerio karjerą


"Manchester City" klube trečius metus dirbantis Pepas Guardiola atskleidė, kad ketinimų užbaigi trenerio karjerą Anglijoje neturi.

Per savo trenerio karjerą P. Guardiola jau dirigavo trims komandoms - "Barcelona", Miuncheno "Bayern" ir dabar "City" vienuolikei.

P. Guardiola savo kaip trenerio karjerą pradėjo nuo "Barcelona" akademijos - jis treniravo antrąją komandą. Pasak trenerio, jis savo paskutines dienas ir nori praleisti "La Masia" akademijoje.

"Karjerą užbaigsiu ten, kur ją ir pradėjau", - Jorge Valdano laidoje sakė P. Guardiola. - Mano paskutiniai trenerio žingsniai bus padėti Barselonoje, "La Masia" akademijoje".

P. Guardiola ne tik "Barcelona" akademijoje pradėjo trenerio darbą, bet ir ten užaugo kaip futbolininkas.

Straipsnio įvertinimas: 14 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (6)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Vaidoshius
13 13 09-13 12:49
Visas pasaulis varvina seilę apie orgazmo Guardiola + Messi pakartojimą, bet, deja, ko gero to neteks dar kartą džiaugtis, nes Guardiola yra ne kartą sakęs, kad daugiau Barcos netreniruos niekada. Galima paprasčiau pasvajoti apie Messi ---->> $hitty Kaip jis dūchintų malkinės lavonus, svetimą gėdą galėtum pajausti. Na, bet ir $hitty naftotiekio projektas yra vienas gražiausių jeigu ne gražiausias spektaklis šiuo metu, Guardiola visuose klubuose kuria nuostabų reginį, tikras J. Cruyffo mokinys. Gaila, kad tokių trenerių yra neįtikėtinai mažai, absoliuti dauguma trenerių dėl savo mažų kiaušų net nebando apleisti saugiausių lėktuvo/kontrų taktikų.