Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

P. Guardiola: "Kiekvienos rungtynės dabar yra finalas"


Pepas Guardiola mano, kad Anglijos "Premier" lyga tokia sudėtinga dar nebuvo niekada, todėl dabar pirmaujančioms komandoms prasideda finalą prilygstančios rungtynės.

"Manchester City" komandai pavyko grįžti į kovą dėl titulo, kai namuose buvo įveiktas "Liverpool". "Raudonieji" buvo arti lygiųjų, tačiau Leroy'us Sane pasistengė, kad ir varžovai šį sezoną pajustų pralaimėjimo skonį.

"Dar prieš rungtynes žinojome, kad pergalė mus sugrąžins į kovą dėl titulo, o pralaimėjus, ji mums bus baigta", - sakė P. Guardiola. - Aš neprisimenu, kada lyga buvo tokia sudėtinga".

"Yra tiek daug kandidatų, kurie gali kovoti dėl pirmos vietos. Tai yra atvira kova, o kiekvienos rungtynės dabar yra finalas", - pridūrė katalonas.

"Liverpool" vis dar yra lyderiai, tačiau mums pavyko sumažinti atsilikimą. Aš labai gerbiu tai, ką daro "Tottenham". Galime pažiūrėti ir į "Man Utd", kuris po truputi grįžta į kovą. Taip pat dar turime "Chelsea" ir "Arsenal".

Neabejoju, kad Jurgenas su tuo nesutiks, tačiau šis jų pralaimėjimas buvo geras rezultatas visai lygai", - užbaigė P. Guardiola, šį sezoną J. Kloppui nenusileidęs nė karto.

"Man City" dabar nuo "Premier" lygos šiek tiek pailsės – jų laukia mačas FA taurėje ir Anglijos lygos taurės pusfinalis su "Burton".

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (8)

Milstas
6 1 01-04 18:14
Plikis meluoja net susiriesdamas Sako neprisimenąs kada lyga buvo tokia sudėtinga, kai ale tiek daug komandų gali kovoti dėl titulo (teoriškai visos 20 komandų gali kovoti dėl titulo), nors sakinyje prieš tai prasitarė, kad pralaimėjimas prieš Liverpool būtų padovanojęs titulą Liverpool Realiai dėl titulo tik Liverpool ir City kovoja, dar Totte bando kažkiek pamaišyt kortas, bet plikis žino, kad tą kovą pralaimės tai ir aiškina apie kažkokį mistinį lygos sunkumą. Netikiu kad plikis turėjo omeny, kad ir MU su Wolves ar Watford kovojo dėl titulo
CaptainAmerica
6 0 01-04 17:13
nu jei sitas f*** su tokia sudetim nelaimes bent jau premiero tai bus ismestas is zydrojo skuduro tikrai. (cl man city nelaimes 100%)
Vaidoshius
15 3 01-04 13:33
Užgrūdinti kovotojai Kokie dar užgrūdinti, $hitty realiai yra ką tik pradėjusių bręsti vaikų rinkinys, kurie aukščiausio lygio futbolo iki šio sezono matę maksimum du/tris sezonus + keli veteranai kaip Aguero, D. Silva ar Fernandinho. De Briaunė jau negali vadint veteranu, bet nemažai patirties sukaupęs. Kompany dar blogiausiu atveju pritraukt galima, bet jis jau kiek ten metų nebežaidžia daugiau negu %25 sezono dėl traumų. Būtų dvigubai daugiau tokių žaidėjų, tai ir ČL rezultatai matytųsi, bet Guardiola naudoja strategiją ne "čia ir dabar", o išaugint tokią komandą su tų veteranų pagalba. Jeigu top klubai neišpirks Guardiolos užturbintų žaidėjų, $hitty ateituje bus rimta jėga Europoje. Po kol kas kaip ir visas malkinės sąvartynas yra top klubų (kartais ir ne tik ) pastumdėliai.