Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

P. Guardiola tikisi, kad komanda išlies pyktį "Premier" lygoje


Pepo Guardiolos ir jo visos kariaunos šeštadienį laukia dar vienos žūtbūtinės rungtynės. Anglijos "Premier" lygoje "Manchester City" sieks apkartinti Londono "Tottenham" komandos triumfą po trečiadienį įvykusios dramos Čempionų lygoje.

Būtent "Tottenham" išmetė "Man City" komandą iš tolimesnės kovos dėl ČL trofėjaus. Nepraėjus nė savaitei, komandos vėl stoja į kovą – "Spurs" dar kartą atvyksta į Mančesterį. P. Guardiolos komandai trys taškai yra ypatingai svarbūs kovoje dėl titulo.

Spaudos konferencijoje kalbėjęs P. Guardiola teigė, kad nesėkmė Čempionų lygoje gali būti priežastis, kodėl komanda atras jėgų ir noro šiandien įvyksiančioje akistatoje.

Prisiminęs trečiadienį įvykusias rungtynes, P. Guardiola teigė: "Prieš rungtynes niekada nežinai, kaip iš tikrųjų žaisi ir kaip sureaguosi į tam tikras situacijas. Atrodė, kad kelis kartus mes jau buvome nustumti ant bedugnės krašto, tačiau vis tiek sugebėjome atsitiesti."

"Jeigu tikite, tai manęs nebeskaudina šis pasitraukimas. Aš noriu pažiūrėti, ar mano žaidėjai žino, ką padarė trečiadienį. Prireiks laiko tai pamiršti, bet mes turime su tuo kažkaip susigyventi.

Tai, ką mes išgyvenome tų rungtynių metu buvo kažkas neįtikėtino. Mums pasisekė, kad mes buvome pačiame veiksmo sūkuryje. Pasaulyje daugiau nėra kito užsiėmimo, kuris tave pastatytų į šias ribas. Mes turime susigyventi su tokiomis situacijomis ir jas priimti.

Tai išliks mūsų atmintyje, bet tuo pačiu tai padės mums judėti į priekį. Žaidėjai turi galimybę parodyti, ką jie iš tikrųjų gali padaryti", – kalbėjo strategas.

"Man City" ir "Tottenham" dvikova šiandien startuos 14 val. 30 min.

Straipsnio įvertinimas: 2 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (4)

0 1 04-20 13:29
Vaidoshius:
Vou vou vou, šiukšlės, užteks čia vemti tuos beviltiškus šūdus, eikit prasivėdint :D Kas be ko Guardiolą net 99% jo kolegų vadina geriausiu treneriu, kodėl šiukšlės prieštarauja faktams, kaip taip galima save dūchinti :D Na, kaip minėjau, šiukšlės yra šiukšlės, toks jų darbas, dvokti visur ir visada kur jos pasirodo. O jei į temą Guardiola kaip visada išlaikė aukščiausią klasę ir pasisakė už VAR`ą net ir dabar, kai net per VAR`ą pažiūrėjus teisėjas įskaitė įvartį ranka. Kaip ir sakė, visi yra žmonės, gali suklysti, kad teisėjas įkaitė golą prieš Swansea $hitty naudai iš nuošalės FA kanalizacijos dangtyje ir CockSpuds malkų pergalei neturėjo jokių priekaištų, nežinau nei vieno trenerio, kuris taip atvirai kalbėtų, visi tik ieško kitur kaltų, tik ne jie patys. Gal dar laukinį Simeonę būtų galima išskirti šiuo klausimu, turbūt arčiausiai Guardiolos pagal kaltų neieškojimą kitur. Beje, Pocchetino visą laiką pasisakydavo prieš VAR`ą, įdomu kada sekantį kartą žurnalistai paklaus pas jį apie VAR`ą ką jis kalbės po šio sprendimo ir ypač kai gale pelnytai "pagavo" golą iš nuošalės :D Taip pat nesuprantu purvasklaidos stumimo ant Guardiolos, kad pirmose rungtynėse prieš CockSpuds pasaugojo kelis žaidėjus. Vis dėlto komanda kovoja dėl kvadruplio, be rotacijos kad ir top mačuose nėra jokių šansų iškovoti 4 taures per sezoną ir atlaikyti 60-70 mačų. O ir šiaip tų klausimų nebūtų, Aguero būtų pendelį tik įmušęs ir seriją jau būtų baigta. Koks skirtumas, kad teisėjai turėjo leisti kartoti pendelį, tiek Lloris ant linijos sukčiavo, tiek kiti CockSpuds žaidėjai dar prieš smūgį buvo įbėgę į baudos aikštelę, bet Guardiola kaltų neieško, prapiso tai prapiso ir tiek žinių. Dabar įdomu bus pažiūrėti ar išlaikys savo dramblio dydžio kiaušų didumą ir šiandien vėl leis į startą Laporte. Kaip ir aišku, kad jis vienas geriausių CB šį sezoną visame pasaulyje, bet ČL matyt biški drebėjo kinkos, kai jo patirtos tokio rango varžybose yra praktiškai nulinė. Tokių vaikiškų klaidų pavirtusių piridačiom ant lėkštutės čia gali padaryti maximum vieną, o vargšas Laporte padarė net dvi ir dar Llorentei leido su ranka įmušti. Jaučiu psichologinė kondicija ne kažkokia šiandien, bet jeigu nori būti aukščiausio lygio žaidėju, turi sugebėti iš to pasimokyti, atgauti pasitikėjimą ir vėl rodyti, kad esi vienas geriausių CB pasaulyje. Net ir Messi yra pramušęs du lemiamus pendelius per karjerą, o jis 99% futbolo pasaulio laikomas geriausiu istorijoje, tai ką kalbėt apie Laporte, kuris realiai dar tik pakeliui į savo zenitą.
Tu save duhini su savo tapetais
Vaidoshius
5 6 04-20 12:42
Vou vou vou, šiukšlės, užteks čia vemti tuos beviltiškus šūdus, eikit prasivėdint Kas be ko Guardiolą net 99% jo kolegų vadina geriausiu treneriu, kodėl šiukšlės prieštarauja faktams, kaip taip galima save dūchinti Na, kaip minėjau, šiukšlės yra šiukšlės, toks jų darbas, dvokti visur ir visada kur jos pasirodo. O jei į temą Guardiola kaip visada išlaikė aukščiausią klasę ir pasisakė už VAR`ą net ir dabar, kai net per VAR`ą pažiūrėjus teisėjas įskaitė įvartį ranka. Kaip ir sakė, visi yra žmonės, gali suklysti, kad teisėjas įkaitė golą prieš Swansea $hitty naudai iš nuošalės FA kanalizacijos dangtyje ir CockSpuds malkų pergalei neturėjo jokių priekaištų, nežinau nei vieno trenerio, kuris taip atvirai kalbėtų, visi tik ieško kitur kaltų, tik ne jie patys. Gal dar laukinį Simeonę būtų galima išskirti šiuo klausimu, turbūt arčiausiai Guardiolos pagal kaltų neieškojimą kitur. Beje, Pocchetino visą laiką pasisakydavo prieš VAR`ą, įdomu kada sekantį kartą žurnalistai paklaus pas jį apie VAR`ą ką jis kalbės po šio sprendimo ir ypač kai gale pelnytai "pagavo" golą iš nuošalės Taip pat nesuprantu purvasklaidos stumimo ant Guardiolos, kad pirmose rungtynėse prieš CockSpuds pasaugojo kelis žaidėjus. Vis dėlto komanda kovoja dėl kvadruplio, be rotacijos kad ir top mačuose nėra jokių šansų iškovoti 4 taures per sezoną ir atlaikyti 60-70 mačų. O ir šiaip tų klausimų nebūtų, Aguero būtų pendelį tik įmušęs ir seriją jau būtų baigta. Koks skirtumas, kad teisėjai turėjo leisti kartoti pendelį, tiek Lloris ant linijos sukčiavo, tiek kiti CockSpuds žaidėjai dar prieš smūgį buvo įbėgę į baudos aikštelę, bet Guardiola kaltų neieško, prapiso tai prapiso ir tiek žinių. Dabar įdomu bus pažiūrėti ar išlaikys savo dramblio dydžio kiaušų didumą ir šiandien vėl leis į startą Laporte. Kaip ir aišku, kad jis vienas geriausių CB šį sezoną visame pasaulyje, bet ČL matyt biški drebėjo kinkos, kai jo patirtos tokio rango varžybose yra praktiškai nulinė. Tokių vaikiškų klaidų pavirtusių piridačiom ant lėkštutės čia gali padaryti maximum vieną, o vargšas Laporte padarė net dvi ir dar Llorentei leido su ranka įmušti. Jaučiu psichologinė kondicija ne kažkokia šiandien, bet jeigu nori būti aukščiausio lygio žaidėju, turi sugebėti iš to pasimokyti, atgauti pasitikėjimą ir vėl rodyti, kad esi vienas geriausių CB pasaulyje. Net ir Messi yra pramušęs du lemiamus pendelius per karjerą, o jis 99% futbolo pasaulio laikomas geriausiu istorijoje, tai ką kalbėt apie Laporte, kuris realiai dar tik pakeliui į savo zenitą.
Benderis
5 6 04-20 11:08
gvardyjola buvo pasamdytas laimet CL bet jam to nepavyksta padaryt - ji ismete is ten tos pacios malkines malkos net be savo lyderio.. tai neprideda jiem pasitikejimo savimi..