Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

P. Guardiola: "Tikiuosi, kad "Bayern" sugebės žengti tolyn"


2019-03-13 18:00:00 Čempionų Lyga Josep Guardiola

"Manchester City" antradienį pasismagino UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse, kuomet net 7:0 sutraiškė "Shalke".

Po rungtynių "miestiečių" strategas Pepas Guardiola turėjo progos pakalbėti ne tik apie įvykusias rungtynes, tačiau ir apie laukiančią "Bayern" ir "Liverpool" akistatą.

Būtent iš "Bayern" į "Man City" ispanas atvyko 2016 metais. Treneris pripažino, kad myli savo buvusią komandą ir tikisi, kad ji sugebės žengti į kitą etapą.

"Atsiprašau Anglijos žmonių, bet noriu, kad į kitą etapą žengtų "Bayern". Myliu Miuncheną, myliu "Bayern". Ten vis dar turiu daug draugų.

Tai bus sunkios rungtynės abejoms ekipoms, bet tikiuosi, kad "Bayern" sugebės žengti tolyn", - bendraudamas su žurnalistais sakė P. Guardiola.

Šiuo metu UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje jau yra trys Anglijos ekipos. P. Guardiola pasidžiaugė tokiu "Premier" lygos klubų pasirodymu.

"Anglijos futbolui itin naudinga, kad trys komandos jau pateko į Čempionų lygos ketvirtfinalį. Galbūt, ten bus ir "Liverpool". 

Pastaruoju metu viską kontroliavo Ispanijos klubai, todėl tai yra nuostabus pasiekimas Anglijos futbolui", - užbaigė ispanas.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (1)

 tanas
6 8 03-13 21:43
Įdomu, čia šneka kaip buvęs Bayern treneris ar kaip gavęs pernai nuo Liverpool?
Bianco
 Bianco
8 8 03-13 20:39
O as tikiuosi kad pateks Olimpikas